Czytasz
Playlista: Stephanie Sykes i jej klubowe zajawki

Playlista: Stephanie Sykes i jej klubowe zajawki

Sykes

Stephanie Sykes to brytyjska didżejka, która najbardziej upodobała sobie klimatyczne techno. W najbliższą sobotę didżejka zagra w murach Szpitalnej 1 i z tej okazji przygotowała dla nas playlistę pełną techno bangerów. Chcecie nastroić się przed weekendem – odpalcie koniecznie!

Stephanie Sykes – Interference (Janice Interference Remix)

Absolutnie kocham remiks, który zrobił dla mnie Janice. Zabójczy parkietowy kawałek, staram się go grać na każdym gigu!

AnD – Prophecy

AnD pokazali w tym numerze swój genialny kunszt. Prophecy łapie mnie za serce za każdym razem, kiedy go słyszę. Melodia jest odpowiednio patetyczna i jest to idealny sposób na zakończenie seta.

Setaoc Mass – Left Behind

Cóż mogę powiedzieć – produkcje Sama to klasa światowa. Podobnie jak ja pochodzi z Manchesteru, a ja zawsze kibicuję kumplom z mojego ulubionego miasta!

Stephanie Sykes – Blur

Ten track to jedna z moich świeżynek i wyszedł w tym roku dzięki wytwórni About Blanks. Jest trochę inny od tego, co zazwyczaj wydaję. Mniej melodii, a więcej perkusji – na parkiecie brzmi świetnie.

Exal – Destructive Behaviour (Dyad Remix)

Ten londyński duet absolutnie miażdży muzyczną scenę. Zdobyli tytuł wytwórni roku według Raving Spoon. Dosłownie wszystko, co wydadzą, jest warte puszczenia na imprezie. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o DYAD, jak najszybciej to nadróbcie.

OAKE – Anhedon (Stephanie Sykes Remix)

OAKE brzmią jak starożytni bogowie ciemności. Gdy poprosili mnie o zremiksowanie ich numeru, nie mogłam odmówić!

Arthur Kimskii – Verbal Variance (Stephanie Sykes Remix) 

W ramach współpracy z nowojorskim Monday OFF Records zremiksowałam track Arthura Kimskiiego. Kawałek jest hipnotyczny i bujający. Sprawdźcie resztę ich katalogu, nie rozczarujecie się.

Sprawdź też

Dasha Rush – Acid Curve

Dasha stworzyła w tym numerze naprawdę niesamowity vibe. Uwielbiam to, jak umiejętnie chwyta w swojej muzyce coś jednocześnie mrocznego i romantycznego. 

Thomas P. Heckmann – Provide The Future (Dax J Remix)

To jest dopiero świetny kawałek do grania w klubie! Puściłam go ostatnio w Corsica Studios i siadł naprawdę grubo.

 

Stephanie Sykes wystąpi na flagowej imprezie klubu Szpitalna 1 już 15 września. Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku tutaj: Szpitalna 1 pres. Stephanie Sykes

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone