Czytasz
Playlista: White 2115 przedstawia perełki njuskulowego rapu

Playlista: White 2115 przedstawia perełki njuskulowego rapu

White 2115

White 2155 zwany “pierwszą gwiazdą rocka w polskim hip-hopie”, członek SB Maffiji łączy trap z rockowym zacięciem. Jego singiel “Sen” wzbudził niemałe zamieszanie na ogólnopolskiej rap scenie. Młody artysta ma na swoim koncie współpracę m.in. z Bedoesem, Żabsonem czy Blachą.

Dla nas White 2115 przygotował playlistę ze swoimi topowymi kawałkami współczesnego, njuskulowego rapu. Sprawdźcie, czego słucha prywatnie członek 2115 Gang i łapcie go niebawem na koncertach – bilety dostępne są w Going.!

Chief Keef – Now It’s Over

To numer, który trafia do mnie najbardziej. Pokazał najprostszą wartość – to, że praca popłaca. Chief Keef to artysta, który w ciągu bardzo krótkiego czasu osiągnął bardzo wiele. Takie postacie mnie motywują.

Young Thug – Check

Young Thug to dla mnie przykład artysty kompletnego. Jego numery są niesamowicie muzykalne! Pomimo trudności w zrozumieniu niektórych słów, muzyka przemawia sama za siebie.

Speaker Knockerz – Lonely

Idealny opis rzeczywistości okraszony bardzo oryginalnym autotunem.

Białas/Lanek – Unplugged

Moim zdaniem to dotychczasowo najlepszy numer od chłopaków. Świetnie obrazuje, jak sława wygląda za kulisami.

MHD – La Puissance

Był to pierwszy afrotrap, który na dobre wkręcił mi się na głowę. Często do niego wracam.

Bonez MC/Raf Camora – Kontrollieren

Numer pierwszy raz usłyszałem w Berlinie, kiedy odwiedzałem mojego przyjaciela – Blachę. Jeżdżąc po berlińskich ulicach i słuchając właśnie tego kawałka spotkaliśmy jego autorów osobiście. Numer jest dla mnie bardzo ważny, bo przywołuje niesamowite wspomnienia!

XXXTENTACION- Revenge

Mega emocjonalny numer. Jestem pełen podziwu, że taki młody artysta był w stanie  stworzyć coś tak wielkiego. Polecam sprawdzić resztę jego numerów jeśli jak ja kochacie emocje w kawałkach.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone