Czytasz
Pojednania nadszedł czas. Young Multi i Szpaku we wspólnym numerze!

Pojednania nadszedł czas. Young Multi i Szpaku we wspólnym numerze!

Young Multi Szpaku

Kilka lat temu żaden fan polskiego rapu nie uwierzyłby, że do tego dojdzie. Szpaku i Young Multi rapują ramię w ramię w singlu.

Szpaku vs Young Multi był jednym z ważniejszych i bardziej symbolicznych konfliktów w rap-grze w 2017 roku. Wówczas obserwowaliśmy starcie rapu tylko dla osiedli oraz rapu dla wszystkich, niezależnie skąd się wywodzą. Wszystko rozpoczął głośny numer Palucha z późniejszym szefem GUGU.

Szpaku po latach jednak zmienił podejście i przestał widzieć problem w rapujących youtuberach czy influencerach. Jego stosunki z Multim poprawiły się już jakiś czas temu. Teraz jednak otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie, że topór został zakopany. Wystarczy tylko posłuchać utworu Młody Manson.

Young Multi i Szpaku

Czuję się jak młody Marilyn

Utwór wyprodukował Kubi Producent, który ostatnio znów jest w sztosie. Jak nawinął Szpaku na swojej niedawnej hitowej EP-ce: gotuję z Kubim, to jak MasterChef. Rzeczywiście ostatnie bity producenta aspirują do gwiazdki Michelin. Agresywny, postpunkowy podkład świetnie współgra z wokalami obu panów. Multi wielokrotnie podkreślał w swoich streamach, że uwielbia pisać wspólnie z innym raperem, więc nic dziwnego, że zdecydował się na ten zabieg.

Łapcie bilety na najbliższe wydarzenie, na którym wystąpią Szpaku i Young Multi!

Co na to Paluch?

Szpaku w drugiej zwrotce odbija także kontrowersje związane z liderem jego byłej wytwórni. Możemy usłyszeć więc:

Wersy z “Kontroli Jakości” to wyłącznie mój pomysł
Więc co na to Paluch? Kur*a, skończcie pier*olić

Sprawdź też

Innymi słowy: Szpaku bierze całą odpowiedzialność za wywołany w 2017 konflikt na siebie, tym samym oczyszczając Palucha z zarzutów dotyczących bycia zatwardziałym oldschoolowcem. Ponadto otrzymaliśmy od Młodego Simby jeszcze jedną ciekawostkę:

Przestań pytać mnie o numer z Roxie Węgiel
Młoda chciała, ale zabronił management

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone