Czytasz
Jak łapać Pokémony przez sen? Dowiemy się tego dzięki Pokemon Sleep!

Jak łapać Pokémony przez sen? Dowiemy się tego dzięki Pokemon Sleep!

Pokemon Sleep

Pokemon GO to darmowa aplikacja, która łączy świat gry z tym prawdziwym. Nowość w postaci Pokemon Sleep daje nowe możliwości.

Nowe urządzenie, więcej przyjemności z gry

Urządzenie Pokemon GO Plus + można sparować z aplikacją Pokémon GO, aby w łatwy sposób grać bez konieczności ciągłego sprawdzania ekranu smartfona. Możliwe jest również automatyczne rzucanie za graczy. Dzięki temu można złapać Pokémony nawet gdy telefon jest schowany. 

Apka oferuje również śledzenie snu dzięki naciśnięciu jednego przycisku. Dane, które zostaną zebrane, pomogą w trakcie gry w Pokemon GO lub Pokemon Sleep. Znajomy głos Pikachu będzie podawać urocze wskazówki dotyczące tego, kiedy trzeba się obudzić lub pójść spać.

Bilety na najlepsze wydarzenia znajdziecie tutaj

Pokemon Sleep, czyli chrapanie się wam opłaci!

Ale właśnie, czym jest Pokemon Sleep? To aplikacja na smartfony przypominająca standardowe śledzenie snu z dodatkiem kilku sympatycznych małych stworzeń – od kultowego Pikachu po pływającego Jigglypuffa. Firma ogłosiła również, że rejestracja jest teraz otwarta w sklepie Google Play. Rejestracja z wyprzedzeniem powie użytkownikom o uruchomieniu aplikacji, które jest planowane na koniec lipca.

Korzystanie z aplikacji jest tak proste, jak umieszczenie jej przy poduszce i pójście spać. Deweloperzy radzą, aby telefon był podłączony do ładowarki przez całą noc i położony ekranem do dołu. Po przebudzeniu aplikacja kategoryzuje sen użytkowników na trzy typy, co przyciągnie Pokémony, do których pasują wzorce snu. Podobnie jak inne monitoringi snu, produkt odnotowuje również pory i średni czas snu, a także godziny budzenia się. Oferuje też funkcję nagrywania dźwięku dla tych, którzy chcą usłyszeć swoje… chrapanie.

Sprawdź też

Dodajmy, że 11 lipca niespodziewanie wyszedł również collab Pokémonów z koreańskim zespołem Enhypen. Koniecznie sprawdźcie, jak w teledysku One and Only zaprezentowały się kolorowe potwory wraz z ikonicznym i już wspomnianym Pikachu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone