Czytasz
Polski rap i elektronika na topie – w te wakacje idziemy na Ring Ring

Polski rap i elektronika na topie – w te wakacje idziemy na Ring Ring

Ring Ring Piernikowski Kamp! Lunapark koncerty muzyka na żywo lato 2020 MORE

Ring Ring to nowy cykl koncertów, który już za moment wystartuje w nadwiślańskim Lunaparku. Kto odważy stanąć się w narożniku?

W ramach serii Ring Ring będziemy mogli usłyszeć na żywo solidną reprezentację polskiego (nie tylko undergroundowego) rapu, zapoznać się z muzyczną alternatywą i pobujać do ciekawej elektroniki. Każdy wakacyjny czwartek (od 16 lipca do 3 września), maksymalnie 150 osób, przyjemny plener i tylko wysoka jakość.

Na praskim brzegu Wisły będą na nas czekać rapowe akcenty, wśród których m.in. Hades, Młody Dzban, Miły ATZ i Piernikowski, zagłębimy się też w ambitną polską alternatywą spod znaku Wczasów, Baascha czy tria KAMP!, a także doświadczymy wspaniałego show Ventolina, czyli czeskiego muzycznego wariata, dla którego nie ma żadnych granic.

Na kilka dni przed startem cyklu zadaliśmy kilka luźnych pytań Magdzie Angulskiej, która stoi za sterami Makes it happen, agencji organizującej Ring Ring.

Jak opisałabyś cykl Ring Ring w trzech słowach?

Ring Ring Ring? xd A tak bardziej serio to rapsy, elektronika i Ventolin. 

Dlaczego postawiliście akurat na miks elektroniki i hip-hopu?

Nasza agencja pracuje na styku tych gatunków, to jest to, co nas osobiście interesuje. Robimy tylko takie koncerty, na które sami chcielibyśmy chodzić. 

Jakim kluczem dobieraliście artystów, którzy wystąpią w Lunaparku?

To nie nasz klucz, to ich klucz do naszych serc! <3

Czy planujecie jeszcze jakieś wakacyjne wydarzenia organizowane przez Makes it happen?

Sprawdź też
Nowy Teatr

Marzy nam się królewski bal! Rok 2020 testuje nas wszystkich i czujemy potrzebę dopieszczenia. Męczy nas zachowawczość w organizowaniu wydarzeń i chcielibyśmy podarować sobie i Wam odrobinę luksusu.

Jak planujecie odbudować się po lockdownie i jak zapatrujecie się na najbliższą przyszłość, jeśli chodzi o organizowanie wydarzeń?

Lockdown pozbawił nas długoterminowych planów i nauczył reakcji „tu i teraz”. Jeszcze nigdy nie bookowaliśmy koncertów w ten sposób. Już w styczniu nasi artyści mieli praktycznie wypełnione całe lato, wszystko spadło, a teraz bookingi pojawiają się z tygodnia na tydzień. To zmienia perspektywę, uczy zdolności adaptacji i czerpania radości z każdego wydarzenia, zupełnie jakby świat kończył się.

Bilety na wszystkie koncerty w ramach Ring Ring dostępne są w Going. Organizatorzy wraz z artystami podjęli decyzję, że 5% ze sprzedaży biletów z każdego koncertu zostanie przeznaczone na wybrany przez artystę cel charytatywny lub społeczny.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone