Czytasz
Quebonafide zaprasza na sekretne wydarzenie nad Wisłą!

Quebonafide zaprasza na sekretne wydarzenie nad Wisłą!

Quebonafide secret event location Romantic Psycho MORE rap polski hip-hop nowe miejsce

W najbliższą niedzielę, 19 lipca, Quebonafide zaprasza na sekretne świętowanie. Zastanawiamy się, co tym razem przygotował dla fanów jeden z topowych polskich raperów.

Od premiery albumu Romantic Psycho minęły już ponad 3 miesiące. Wydawać by się mogło, że Quebonafide zrobi sobie całkowite wolne, ale nic z tych rzeczy. W ten weekend, a dokładniej w niedzielę popularny raper szykuje dla wszystkich sporą niespodziankę. Jaką? Tego nie wiemy. Gdzie? Tutaj udało nam się rozszyfrować tajemnicze współrzędne. 

Co to może być? Niektórzy sugerują, że będzie to występ artysty na specjalnym wydarzeniu. Nie będziemy spekulować i tworzyć niepotrzebnych teorii, na pewno wbijemy w niedzielę o 15:00 w okolice nadwiślańskiego Placu Zabaw przy Skwerze Tadeusza Kahla, bo właśnie na tę lokalizację wskazują współrzędne, które mogliśmy zobaczyć na prywatnym Instagramie rapera. 

Sprawdź też
Joe Armon Jones UK jazz Cykada Astigmatic Jassmine jazz news Nobu Hotel

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko powiedzieć: widzimy się na miejscu! Spodziewajcie się zaskakujących atrakcji i znając Quebo – niezłego rozmachu. Odpalajcie nasz Instagram i Facebook – tam na pewno będziemy relacjonować to wydarzenie.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone