Czytasz
club2020 to nie wszystko. To Tłusty Czwartek w marcu!

club2020 to nie wszystko. To Tłusty Czwartek w marcu!

club2020

Niby czwartek, a tłustszy niż niejeden premierowy piątek! Posypało dzisiaj tyloma rapowymi nowościami, że nie wiadomo za co złapać.

W club2020 pada Deszcz

Na streamingach pojawił się ostatni singiel z najbardziej wyczekiwanego projektu pierwszej połowy tego roku. Tym razem słyszymy członków 2020 w konfiguracji: Otsochodzi, Taco Hemingway, schafter, Dwa Sławy i Gruby Mielzky oraz śpiewająca Margaret na refrenie. Ta ostatnia wydaje się najbardziej błyszczeć na tym utworze. Spośród dotychczasowych premier od club2020 ta brzmi najpoważniej i najciężej lirycznie.

Tak działa club2020

Kuban magistrem sztuki?

Wylądował również kolejny singiel Kubana o tytule Magister Sztuki. Numer wyraźnie różni się od poprzednich premier po powrocie rapera. Gospodarz odbija w końcu od gitarowego podkładu i tym razem serwuje nam o wiele dynamiczniejszy, w pełni rapowany numer. Na bicie ponownie FAVST.

Nowy Kaz to święto, szczególnie gdy Zakłada golf

Nowy Kaz to święto, więc pora świętować. Zakładam golf to klasyczny utwór w stylistyce Bałagana. Ba, sok z Bałagana sto procent. Raper kontynuuje promocję nadchodzącego albumu o tytule B&B WARSAW. Co więcej, do płyty ma być dodawane dodatkowe EP Narkopop Wave 2. Za bit dzisiejszego singla odpowiadają Miroff oraz tajemnicza postać o nicku Lxrd Kevii, który to ma na ten moment… jednego słuchacza na Spotify.

Belmondawg kręci Yomen Videos

Nowym utworem poczęstował nas również młody Gdynian. Wielu fanów odbiera ten singiel jako powrót Belmondawg do pierwotnej stylówy. Wskazuje na to także obecność Yomena, postaci znanej z dawnego uniwersum. Tytuł aż prosi się o jakiś teledysk.

Sprawdź też
rap dzień babci

Benito nosi 8 FENDI FUTER

Nowością obdarzył nas również Benito z zawieszonego aktualnie zespołu Tuzza. Numer jest braggą na bardzo mocno wykręconym autotunie. Za produkcję odpowiada Hvll. Czy singiel zapowiada coś większego od rapera? Ciężko na ten moment to rozstrzygnąć.

Kronkel Dom mówi Guten Tag

Jak sugeruje pierwszy wers, nowy singiel Kronkela to jego wywiad z samym sobą. Rzeczywiście, podopieczny Malika Montany zwierza się ze swojej ciężkiej przeszłości. Raper opowiada między innymi o swoich zatargach z niemieckimi gangami. Ponadto wyraża tym utworem wdzięczność dla wspomnianego za przyjęcie go pod swoje skrzydła. Za bit odpowiada Ryzn.

Więcej o club2020 poczytacie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone