Czytasz
Polskie premiery: PRO8L3M, Król i Ten Typ Mes

Polskie premiery: PRO8L3M, Król i Ten Typ Mes

PRO8L3M album
16 marca, trzeci piątek marca i aż cztery solidne płytowe premiery na rodzimym rynku. Głównie hip-hopowe, ale znajdzie się również rodzynek w postaci onirycznego outsider popu. Sprawdźcie, co nam dzisiaj gra w odtwarzaczach i streamingach oraz zobaczcie, gdzie można posłuchać tych materiałów na żywo!

PRO8L3M – Ground Zero Mixtape

Każde kolejne wydawnictwo PRO8L3Mu jest w naszym kraju sporym wydarzeniem. Na ten rok Oskar i Steez zapowiedzieli długogrający album, a już teraz możemy posłuchać mikstejpu o postapokaliptycznej nazwie Ground Zero. Zbiór 27 numerów i skitów to znakomita sprawa. Jest brudno, jest futurystycznie, są również melodyjne i melancholijne momenty. Produkcje Steeza to solidna porcja świeżo brzmiącej elektroniki, a storytelling Oskara jak zwykle na najwyższym poziomie. Nie możemy się już doczekać, żeby posłuchać tego materiału na żywo!

Król – Przewijanie na podglądzie

Błażej Król ma tak samo wielu zwolenników, jak i twardych przeciwników. Można lubić lub nie, ale nie można odmówić królowi umiejętności do wykreowania swojego osobistego, bardzo intymnego i onirycznego świata. Nowy album to odrobina elektroniki, noir jazzu i ejtisowego popu. Czwarty krążek artysty to wciągający trip po najodleglejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Już niebawem trasa, a przecież Król słynie z niepowtarzalnych i bardzo oryginalnych występów na żywo.

Sprawdź też
Czy raperzy potrafią śpiewać

Ten Typ Mes – Rapersampler 

Najsłynniejszy obok Barei mieszkaniec warszawskiego Wyględowa nagrał bardzo dojrzały krążek, być może najlepszy od kilku lat. Szef labelu Alkopoligamia miewał problemy z utrzymaniem równej formy przez całą swoją dyskografię, ale Rapersampler to zdecydowanie jedna z najlepszych próbek jego umiejętności. Koniecznie sprawdźcie wszystkie klipy promujące album, a już niebawem szykujcie się na koncerty!

album króla
artwork Barrakuz
Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone