Czytasz
Czas na uśmiech! Porter Robinson ogłasza premierę albumu „SMILE! :D”

Czas na uśmiech! Porter Robinson ogłasza premierę albumu „SMILE! :D”

Porter Robinson

Porter Robinson ogłosił, że jego trzeci album SMILE! 😀 ukaże się 26 lipca. Wydał także ciekawy singiel Knock Yourself Out XD.

Nowe brzmienie

W Knock Yourself Out XD, kolejnym utworze zapowiadającym album SMILE! 😀, Porter Robinson kontynuuje swoją eksplorację elektro-popowych brzmień. Jednocześnie artysta otwarcie opowiada o własnych wadach i niedoskonałościach, tworząc jednocześnie niezwykle osobistą i emocjonalną kompozycję. Jego głos brzmi w niej być może bardziej naturalnie niż kiedykolwiek wcześniej.

W teledysku, który pojawił się równocześnie z premierą utworu, możemy zobaczyć Robinsona w różnych strojach, tańczącego i śpiewającego na platformie z pleksi. Chociaż geniusz artysty w studiu nigdy nie był kwestionowany, Knock Yourself Out XD potwierdza, że obecna era może być jedną z najbardziej radosnych i kreatywnych w całej jego karierze.

Ephemera znów w Warszawie! Kto wystąpi na kolejnej edycji festiwalu?

Porter Robinson: ekskluzywne dodatki

Porter Robinson zaskoczył fanów, udostępniając za pośrednictwem mediów społecznościowych szczegóły dotyczące procesu nagrywania nadchodzącego albumu. Zdradził, że nowa płyta będzie drastycznym odejściem od poprzedniego dzieła, czyli Nurture z 2021 roku. Twórca pierwotnie próbował stworzyć absurdalną kolekcję przebojów, ale ostatecznie zdecydował się na uczciwe wyznanie swoich najgłębszych uczuć.

Sprawdź też
Pat

Dla tych, którzy preferują tradycyjne doznania muzyczne, Robinson przygotował szereg opcji fizycznych wydań albumu. Fani będą mieli możliwość przedpremierowego zamówienia CD, różowego 2LP, a także luksusowego zestawu zawierającego winyl, ekskluzywny wydruk artystyczny, książkę z tekstami i fotografiami oraz specjalny winyl 7″ singla Cheerleader. A to wszystko zapakowane w wyjątkowe etui!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone