Czytasz
Powrót Taco Hemingwaya jeszcze w lipcu? To bardzo możliwe!

Powrót Taco Hemingwaya jeszcze w lipcu? To bardzo możliwe!

Powrót Taco

Do końca lipca zostało zaledwie parę dni. Jak dobrze wiemy, to ulubiony miesiąc wydawniczy dla jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich raperów. Czy powrót Taco Hemingwaya jeszcze w tym miesiącu jest możliwy?

Powrót Taco Hemingwaya po tak długiej przerwie wydawniczej byłby niemałym wydarzeniem. Do sieci trafiły wczoraj screenshoty rozmowy pracownika jakiegoś hotelu, w którym domniemanie miał być kręcony teledysk zwiastujący kolejne ruchy. Wielu fanów od razu podniesie brew i w zdziwieniu zauważy, że musi to być fake. Filip Szcześniak nienawidzi przecież teledysków. W solowej karierze wypuścił zaledwie dwa.

Powrót Taco

Te zrzuty ekranu mogą być oczywiście zwykłym fake newsem, który trafił do rapowego internetu (nie pierwszy i nie ostatni raz). Podejrzliwość wzbudza jednak fakt, że autor, wrzuciwszy to na jedną z grupek facebookowych (Straight Outta Konon), usunął post zaledwie po paru minutach. Screenshoty dotarły jedynie do garstki odbiorców i natychmiast zniknęły, jakby autor naprawdę przestraszył się konsekwencji zleakowania tak ważnej informacji.

Wyjątkowy styl wydawniczy Taco

Przez pierwszą połowę swojej kariery Taco miał bardzo wyjątkowy i charakterystyczny sposób na promocję swojej muzyki. To znaczy: nie promował swojej muzyki. Premiery płyt wielu fanów wspomina z ogromną nostalgią z powodu elementu zaskoczenia. Taco nie zapowiedział daty premiery żadnego swojego projektu aż do Pocztówki WWA 19′. Wszystkie wcześniejsze solowe projekty wlatywały na streamingi i YouTube’a o losowej porze, najczęściej w lecie, w okolicach urodzin tegoż jegomościa.

Powrót Taco

Tym razem urodziny Filipa Szcześniaka przypadają na tę sobotę. Jutrzejszy piątek więc aż prosi się o bycie kolejnym polem do ataku znienacka. Gościnny udział Taco w projekcie club2020 zdaje się dowodzić, że raper bynajmniej nie porzucił swojej profesji. W Taco wciąż kipi zajawa i chęć składania ciekawych linijek. Czy więc to lato, po niemal trzech latach przerwy wydawniczej, okaże się zbawienne? Przekonamy się już niebawem.

Sprawdź też
Guzior Młody Zgred

Przeczytaj więcej o fenomenie wydawania płyt przez Taco tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone