Czytasz
Premiera: Pin Park zapraszają na wizytę do Autobahnkirche

Premiera: Pin Park zapraszają na wizytę do Autobahnkirche

Pin Park Doppelngager Autobahnkirche Coastline Northern Cuts teledysk premiera MORE

Krautrock, ambient, IDM czy muzyka minimalistyczna służą za podstawy stylistyki obranej przez syntezatorowy duet Pin Park, w którego skład wchodzą Maciej Polak i Maciej Bączyk.

W 2017 roku muzycy wypuścili swój debiutancki album Krautpark, który ukazał się nakładem – labelu niezwykle ważnego dla rodzimej sceny – Instant Classic. Już 4 września wydadzą swoją drugą płytę – tym razem w trójmiejskiej oficynie Coastline Northern Cuts, której tegoroczna aktywność może budzić niemały podziw.

Zanim jednak posłuchamy Doppelganger w całości, skupmy się na dzisiejszej premierze. A jest nią teledysk do Autobahnkirche, utworu zainspirowanego niemieckimi kościołami znajdującymi się przy autostradach. Jak dodają sami zainteresowani: “(…) w Autobahnkirche, utworze otwierającym płytę i będącym hołdem złożonym tradycji autostradowych kościołów w Niemczech (Autobahnkirche), wykorzystaliśmy krótki, ale niezwykle intensywny bit wysamplowany z trzeciej płyty zespołu Kurws.”. Pięknie ten utwór płynie i pięknie nawiązuje do niemieckiej elektroniki sprzed prawie pół wieku.

Odpalcie sobie teledysk do Autobahnkirche, który zobaczycie premierowo u nas.

Sprawdź też
Pezet radiowy

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone