Czytasz
PRO8L3M po raz ostatni w tym roku – Art Brut 1 & 2 na żywo!

PRO8L3M po raz ostatni w tym roku – Art Brut 1 & 2 na żywo!

PRO8L3M

Fani Art Brutów nie powinni narzekać. Oskar i Steez szykują huczne pożegnanie obu projektów i z tej okazji przejmą warszawski COS Torwar już 18 grudnia.

Projekty Art Brut 1 i 2 to hołd dla naszych korzeni muzycznych, czyli polskiej muzyki minionych dekad. Z końcem roku chcielibyśmy wspólnie z Wami hucznie pożegnać obie produkcje. Dlatego 18 grudnia przeniesiemy warszawski Torwar w lata 90te. Na jednej scenie wystąpią z nami Martyna Jakubowicz, Majka Jeżowska, Artur Rojek oraz zespół Wanda i Banda.

Swoją obecnością wydarzenie uświetni także FUZI, twórca okładek obydwu płyt. FUZI będzie tego wieczoru dziarał na żywo na scenie zwycięzcę konkursu, o którym więcej niebawem. Możecie liczyć na repertuar z albumów Art Brut 1 i Art Brut 2 – w tym numery, których nigdy nie graliśmy na żywo. Jeden z nas będzie seplenił, a drugi w w w ciąż s się j jąkał. 18 grudnia, bądźcie z nami.

Art Brut do dziś jest jednym z najbardziej chwytliwych albumów w historii PL rapu. Perfekcyjnie pocięte przez Steeza sample z klasyków napędzały Oskara, który był mocno zmotywowany, żeby pokazać scenie, na co go stać. Traczki jak Jakby kończył się czy Pan Bóg Twój to wzór w kwestii kompozycyjnego mariażu wokalnych fraz z rapowym wokalem. Drugi Art Brut również w tej kwestii nie odstaje. Koncert w COS Torwar to doskonała okazja do delektowania się tą wyjątkową mieszanką.

Sprawdź też

art brut bilety
Art Brut 1 & 2 na żywo

Art Brut 1 & 2 w COS Torwar 18 grudnia