Czytasz
Tede: „Byłem Matą 20 lat temu” – Going. JADOM [VIDEOWYWIAD]

Tede: „Byłem Matą 20 lat temu” – Going. JADOM [VIDEOWYWIAD]

Przygotowania do mocarnego, jubileuszowego koncertu celebrującego 20-lecie premiery płyty S.P.O.R.T. trwają. W międzyczasie złapaliśmy Tedzika i przenieśliśmy się z nim w czasie do roku 2000. Szczera rozmowa z raperem zapowiada nową serię Going. JADOM!

O tym, że S.P.O.R.T. jest bezsprzecznym klasykiem polskiego rapu już wiemy. Z pewnością nie znacie jednak wszystkich fun factów i bekowych historii wokół tego albumu, które pochodzą z okolic roku 2000. Nie wiecie też prawdopodobnie, czemu Tede to taki Mata tylko 20 lat temu. Na szczęście autor Esende Mylffon to wyjątkowo utalentowany storyteller, który chętnie dzieli się swoimi przygodami. W naszym videowywiadzie popłynął i zaserwował anegdotki, przez które Bartkowi Mindewiczowi, Madzie i DJ Lazy One ciężko było wysiedzieć na kanapie w bezruchu.

Czego się spodziewać? Historii o wycieczce do Stanów, znalezieniu tamże swojego spiraconego albumu na półce w sklepie czy przejażdżce Lincolnem z okolicznym gangsterem. Jest też sporo o zmianie trendów w rapie i różnym zachowaniu fanów na koncertach. To wszystko podlane jest klasycznym poczuciem humoru głowy NWJ i sprawia, że ciężko oderwać się od ekranu. Nie wierzycie? Badajcie flow tego szefa.

Należałoby również wspomnieć, że wywiad z Tedeuszem jest zarazem zapowiedzią naszej nowej serii czyli Going. JADOM. O co lata? O podcast w audiowizualnej formie inspirujący do wychodzenia na podwórko i podrzucający info o najciekawszych wydarzeniach. Żmudne szukanie upragnionej bibki, koncertu albo innego kulturalnego wydarzenia, na które warto skoczyć w tygodniu lub w weekend? Zapomnijcie. JADOM dostarczy niezbędne info w wygodnej formie. Pierwszy przewodnikowy odcinek już w najbliższych tygodniach. STAY TUNED!

Going. JADOM i nie przestajom

Nie zapomnijcie też o naszym konkursie. Jeśli posiadacie bilet na koncert w KATO, macie szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody przygotowane specjalnie na tę okazję. Do wygrania BARDZO limitowany tees Merchtedes x Going., limitowana edycja płytek z autografem rapera i gadżety z logo Gib-Gibon. Więcej info TUTAJ.

Sprawdź też

Bilety na jubileuszowy koncert S.P.O.R.T.