Czytasz
PRO8L3M i Brodka we wspólnym tracku!

PRO8L3M i Brodka we wspólnym tracku!

Utwór promuje projekt Tak To Robię, który nawołuje do bycia sobą i życia po swojemu. To ciekawa fuzja retro brzmień zderzonych z wokalami Oskara i Brodki.

Żar to kolejny dowód na to, że Brodka potrafi się odnaleźć na bitach z synkopowaną stopą, a do tego, jej głos bardzo dobrze współgra z niskimi, rapowymi wokalami. Oskar z kolei udowadnia, że ilość może iść w parze z jakością. Ten niezwykle pracowity raper naprawdę nie zwykł zawodzić, a jego patenty nadal się sprawdzają. To wszystko świetnie dopełnia elektroniczny podkład Steeza, który z pewnością inspirował się dokonaniem A_GIM’a.

Brodka coraz bardziej rymuje się z rap. Artystka ma już na koncie świetną gościnkę w kawałku Piernikowskiego, wzorowo przewiniętą zwrotkę w ramach Hot16, a teraz również współpracę z duetem Pro8l3m. Czy następca Clashes zanurzony będzie w hiphopowym klimacie? Dobre pytanie. Przypominamy, że od premiery ostatniego albumu wokalistki minęło już ponad 4 lata. Najwyższa pora na jakieś nowości.

Twórcza stagnacja to zupełnie obce pojęcie dla Oskara i Steeza. Po wypuszczeniu Art Brut 2, panowie skupili się na solowej działalności. Pierwszy z nich wystąpił gościnnie na najnowszym albumie Guziora i reedycji Gdzie jest Eis?. Drugi zaś zaprezentował niedawno instrumentalny materiał Lost Tapes 001.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone