Czytasz
PRO8L3M i Taco Hemingway zakładają niezależny kolektyw wydawniczy!

PRO8L3M i Taco Hemingway zakładają niezależny kolektyw wydawniczy!

2020 Taco Hemingway PRO8L3M Jedynak Steez wytwórnia wydawnictwo rap polski hip-hop MORE

Od kilku dni zastanawialiśmy, co oznaczają enigmatyczne storiesy Taco Hemingwaya i PRO8L3Mu. Dzisiaj wszystko stało się jasne.

Żeby nie przedłużać – duet PRO8L3M, Taco Hemingway oraz Jedynak i DJ Chwiał zakładają własny kolektyw wydawniczy, który będzie się nazywał 2020.

Co ciekawe, w ramach tego labelu ukazało się już kilka płyt, w tym m.in. , V Dziarmy, 47playground OKI-ego, Hologram Gverilli oraz Art Brut 2 PRO8L3Mu. Jakie plany na przyszłość? Jacy artyści dołączą do ekipy 2020? Jakich kolejnych ruchów spodziewać się w najbliższym czasie? O tym wszystkim z pewnością dowiemy się już niebawem.

Póki co, na Instagramie 2020.loading możemy przeczytać „2020 to niezależny kolektyw wydawniczy. Myślimy nowocześnie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo, przygotowując artystów do wejścia we wszystkie aspekty działalności na rynku muzycznym. Zamieciemy mocniej niż MMXX 🧹🧹🧹. Pozdrowienia, Filip, Janek, Michał, Oskar, Piotrek / 2020”. Na IG stories 2020.loading możecie wziąć udział w Q&A i dowiedzieć się nieco więcej na temat nowego kolektywu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone