Czytasz
Mamy nowy PRO8L3M – singiel „Nicea” wreszcie wylądował!

Mamy nowy PRO8L3M – singiel „Nicea” wreszcie wylądował!

PRO8L3M nicea SnowFest

Dwa lata oczekiwania się skończyły. Wreszcie otrzymaliśmy nowy singiel od Steeza i Oskara. „Nicea” duetu PRO8L3M wylądowała właśnie na serwisach streamingowych.

Nicea od duetu PRO8L3M rozpoczyna roll-out najnowszego albumu. Pierwsze pogłoski o nadchodzącym projekcie niosły się już wiosną. Wtedy zresztą z Instagrama P83 zniknęły wszystkie zdjęcia (doskonale wiemy, co ten zabieg zwiastuje). W końcu wylądował pierwszy singiel. Zdaje się, że jest to 100% sok ze stylu PRO8L3MU, czyli gęsty, pełny synthów i sampli bit oraz agresywna, brutalna nawijka Oskara. Dla wszystkich wielbicieli tego klimatu właśnie wylądowała istna gratka.

Kawałka Nicea duetu PRO8L3M posłuchacie tutaj!

Co więcej, na kanale na YT newonce’a ruszyła seria Behind the Steez, która ma opowiadać o powstawaniu najnowszego dzieła kultowego składu. Wszystko więc zdaje się być gotowe i na swoim miejscu. Można zapinać pasy i przygotować się na nową dawkę niepowtarzalnego doświadczenia zarówno rapowego, jak i produkcyjnego.

Krajobraz po Fightclubie

Ostatni album autorstwa duetu, Fight Club, wielu fanów uznało za jedno ze słabszych wydawnictw od tej dwójki. Oskar i Steez przyznawali zresztą, że nie byli w pełni usatysfakcjonowani swoim dziełem. Z powodu przełożeń pandemicznych i zmian w założeniach Fight Club zwyczajnie rozminął się z oczekiwaniami zarówno słuchaczy, jak i samych twórców. Aktualny projekt zdaje się być zrobiony wreszcie po problemowemu, to znaczy bez pośpiechu i ze zdrowym podejściem. Zdaje się, że obaj panowie mieli czas i swobodę przy przygotowywaniu nowych tracków i niedosyt związany z poprzednim albumem nie powinien się powtórzyć.

Tutaj przeczytacie więcej o polskim rapie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone