Czytasz
PRO8L3M zapowiedział drugą część Art Brut!

PRO8L3M zapowiedział drugą część Art Brut!

PRO8L3M Art Brut 2 Oskar Steez

A więc stało się – po długich domysłach duet PRO8L3M oficjalnie ujawnił, że pracuje nad Art Brut 2. Czy dwójka przebije ogromny sukces pierwszej części?

PRO8L3M ostatnimi czasy nie narzeka na brak zainteresowania. Oskar i Steez wydali w tym roku drugi pełnoprawny longplay Widmo, który, podobnie jak jego poprzednicy, zebrał sporo dobrych recenzji i zadowolił fanów. Wersy Oskara ponownie trafiły do miejskiego slangu i można je usłyszeć nie tylko pod newonce.barem, ale i w innych przestrzeniach. Do tego zrobiona z rozmachem instalacja OUTPOST, dzięki której mogliśmy się przenieść do wykreowanego post-apokaliptycznego, cyberpunkowego świata. No i spoko. Co poniektórzy zaczęli zarzucać duetowi, że powoli zaczyna gonić własny ogon, offbeatowe flow Oskara już tak nie zaskakuje, a do dystopijnych bitów Steeza zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

PRO8L3M Art Brut 2 Steez Oskar Going.

Zastanawialiśmy się, co dalej? Jak to się mówi: quo vadis? Jaki będzie PRO8L3M w 2020 roku, co jeszcze wymyśli jeden z najciekawszych rapowych duetów w Polsce? No i się dowiedzieliśmy! Dzisiaj muzycy ogłosili, że pracują nad mikstejpem Art Brut 2. Kiedy dokładnie 5 lat temu na SoundCloudowym profilu Steeza pojawiła się pierwsza część – ludzie oszaleli. Że taki dziwny sposób rapowania osadzony w samplach z polskiej muzyki lat 70. i 80.? Ale jak to? Zdzisława Sośnicka, Budka Suflera, Mira Kubasińska, Marek Biliński czy Halina Frąckowiak. Szok, niedowierzanie, ale to było dobre!

CHODŹ NA POLSKI RAP – SPRAWDŹ, KTO GRA W TWOIM MIEŚCIE!

No więc, dla die-hard fanów PRO8L3Mu jest to zapewne znakomita informacja. Żeby nie było – dla nas również. Zastanawiamy się tylko, jak duet odnajdzie się w tej stylistyce, w momencie kiedy osiągnął ogromny komercyjny sukces i wydał w międzyczasie sporo solidnej, lecz nieco różniącej się od ich pierwszego dzieła muzyki.

Sprawdź też
Czy raperzy potrafią śpiewać

Kiedy? Póki co dostaliśmy jedynie enigmatyczne info. Oczy szeroko otwarte i wypatrujcie kolejnych newsów!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone