Czytasz
Punk Alive w ramach Tauron Life Festival Oświęcim

Punk Alive w ramach Tauron Life Festival Oświęcim

Life

Tauron Life Festival Oświęcim 2018 przygotował coś specjalnego dla fanów klasycznego polskiego rocka i punku.

Kazik Staszewski, Darek Malejonek, Robert Brylewski – to tylko część składu, jaki wystąpi na koncercie Punk Alive w ramach Tauron Life Festival 2018. Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca na stadionie MOSiR w Oświęcimiu. To wielka gratka dla fanów polskiego rocka, zwłaszcza że do 1000 pierwszych biletów organizatorzy bezpłatnie dołączają winyl z limitowanej edycji. Klasyki rodzimego rocka okraszone imponującą sekcją dętą i rytmiczną oraz świetną oprawą wizualną, wykonane przez legendy polskiego punk rocka. W ramach TLFO szykuje się koncert, jakiego jeszcze nie było w historii festiwalu. Podczas bezprecedensowego wydarzenia w historii polskiej muzyki na jednej scenie pojawią się ikony polskiej sceny punkowej, m.in. Kazik, Siczka, Tomasz Budzyński, Robert Brylewski, zespoły Prawda i Kryzys oraz zaproszeni goście, m.in. Ania Rusowicz. Wyjątkowy koncert będzie miał stosowną oprawę w postaci punk rockowego miasteczka. Znajdziecie na nim stanowiska odsłuchowe, sprzęt z epoki oraz setki winyli i kaset. Fani będą mogli przybić tam piątki ze swoimi ulubionymi artystami.

Life

Koncert Punk Alive w ramach 9. edycji Tauron Life Festival nieprzypadkowo zbiega się w czasie z obchodzoną w tym roku setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Artyści punkowi, otwarcie sprzeciwiali się w latach 80. systemowi komunistycznemu. Dawali ludziom nadzieję, podnosili na duchu, pozwalali czuć się wolnym mimo życia w zniewolonym kraju i w pewnym stopniu przyczynili się do odzyskania wolności w 1989 r.

Trudno dla tego typu wydarzenia znaleźć miejsce lepsze niż Tauron Life Festival Oświęcim. Idea wolności przyświeca temu wydarzeniu od samego początku. To wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu budowanie pokojowych relacji ponad wszelkimi granicami.

Sprawdź też

fot. materiały prasowe

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone