Czytasz
Ralph Kaminski pokazał dobre serce. Zrobił to dzięki muzyce

Ralph Kaminski pokazał dobre serce. Zrobił to dzięki muzyce

Ralph Kaminski

We wrześniu 2003 roku polska aktorka Anna Dymna stała się założycielką fundacji Mimo wszystko zajmującej się niesieniem pomocy dla dorosłych osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz będących w kryzysie życiowym. Po 20 latach działalności nadszedł czas na wielkie świętowanie tego jubileuszu, który wsparł Ralph Kaminski.

Ponad wszystko

Z okazji rocznicy powstania fundacji Ralph Kaminski nagrał piosenkę zatytułowaną Ponad wszystko, mimo wszystko. Autorem słów utworu jest znany i ceniony polski tekściarz Jacek Cygan, który współpracował z największymi nazwiskami rodzimej sceny muzycznej. Ponadto w piosence można usłyszeć osoby będące laureatami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, której organizatorem jest właśnie fundacja Mimo wszystko. Wraz z rocznicowym kawałkiem ukazał się także teledysk, w którym można zobaczyć m.in. Annę Dymną. Reżyserem oraz scenarzystą klipu jest sam gospodarz.

Co ciekawe Kaminski przyznaje, że na początku jego udział w tworzeniu Ponad wszystko, mimo wszystko miał być ograniczony do napisania muzyki towarzyszącej słowom Jacka Cygana. Jak widać, wydarzyło się zupełnie inaczej, a wszystko dlatego, że artysta poczuł ogromną potrzebę większego zaangażowania się w projekt. W ten sposób muzyk zajął się nie tylko muzyką czy klipem, ale również produkcją całego numeru.

Ralph Kaminski w szczytnym celu

Fakt, że stworzenie rocznicowego numeru zostało połączone ze zbieraniem środków na pomoc potrzebującym, nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Wraz z premierą piosenki ukazała się informacja dotycząca tego, że wszystkie środki z jej odtworzeń zostaną przekazane na konto fundacji Anny Dymnej.

To było dla mnie piękne doświadczenie, za które z całego serca Wam dziękuję! Pani Ania to chodzące dobro! Praca z fundacją była wspaniała. Podopieczni dali z siebie wszystko, niektórzy przyjechali z daleka, by spotkać się na nagranie. To bardzo zdolne, silne i kochane osoby. Podziwiam Was i trzymam kciuki za Wasze marzenia!

Sprawdź też
YouTube Music

Napisał artysta

Trzeba przyznać, że współpraca z tak kultową osobistością jak Anna Dymna musiała być dla Kaminskiego niemałym wyróżnieniem. Jeśli dodamy do tego fakt, że wszystko zostało połączone ze szczytnym celem, a odtworzenia piosenki pomogą potrzebującym, to możemy śmiało stwierdzić, że cały projekt stał się czymś wyjątkowym.

Bilety na najlepsze koncerty popowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone