Czytasz
Najlepsze kluby w jednym miejscu. Wpadnij na Red Bull Warsaw Unlocked

Najlepsze kluby w jednym miejscu. Wpadnij na Red Bull Warsaw Unlocked

W dniach 23 i 24 września nie trzeba będzie krążyć po całej stolicy, żeby zaliczyć wszystkie najmodniejsze miejscówki i bawić się do białego rana. Kultowa kamienica przy Kredytowej 9 ugości imprezę, jakiej w Warszawie jeszcze nie było

Cykl Red Bull Unlocked miał już swoje odsłony w Paryżu, Stambule czy Manchesterze. Teraz po raz pierwszy zawita do Polski, a my spieszymy z odpowiedzią, o co w nim chodzi i dlaczego warto już teraz zaznaczyć go w swoim kalendarzu. Jego organizatorzy próbują uchwycić imprezowego ducha wybranych miast. Wybierają z ich nocnego życia to, co najmodniejsze i najbardziej godne uwagi. Na wydarzeniach odbywających się na całym świecie nie ma miejsca choćby na cień nudy. Selekcji popularnych lokalnych DJ-ów towarzyszą bogaty wybór drinków i liczne atrakcje, dzięki którym nie sposób przedwcześnie kierować się do wyjścia.

fot. Armon Ruetz / Red Bull Content Pool

Całe miasto w jednym miejscu

Jak sama nazwa wskazuje, premierową odsłonę Red Bull Unlocked Warsaw ugości stolica Polski. Miejsce imprezy, która odbędzie się w dniach 23-24 września, nie jest przypadkowe. Kamienica Goldstanda przy ul. Kredytowej 9, niegdysiejsze centrum stołecznego nocnego życia, znów wypełni się ludźmi i muzyką. Jej przestrzeń zostanie odświeżona i zaaranżowana na nowo, co zapewni niezapomniane przeżycia wizualne. Każde piętro gwarantuje odkrycie nowych kolorów, inspiracji i wrażeń.

Red Bull Warsaw Unlocked
plakat wydarzenia Red Bull Warsaw Unlocked

Ważną częścią wydarzeń spod znaku Red Bull Unlocked jest integracja środowiska klubowego. W organizację imprezy zaangażowało się dziewięć najmodniejszych miejscówek z Warszawy. Dzięki temu nastąpi kres odwiecznych dylematów pokroju „A dokąd teraz idziemy?”. Wszystko znajdziecie bowiem pod jednym dachem. Hocki Klocki przypłyną na Kredytową znad Wisły, pawilony z Pavilon Concept z Nowego Światu, zaś Zamieszanie i Newonce.bar – z dobrze znanego dziedzińca Domu Partii. O dobrą zabawę zadbają także specjaliści od karaibskich rytmów z Latino Cubano, elektroniczne świry z Jasnej 1 czy WIR-u oraz SingSing. Wisienką na torcie będzie obecność Brush 2.0 – baru i barber shopu w jednym.

Line-up dla każdego

9 klubów na raz to nie jedyna liczba, która może zrobić wrażenie na Red Bull Unlocked Warsaw. Program całego wydarzenia kryje ponad 40 znanych i lubianych DJ-ów. Z nocy z piątku na sobotę usłyszymy m.in. Atutowego z Miłym ATZ i Gedzem, Borucciego, Cyryla, Flirtini, Kotojelenia, Krzysztofa Polaka, Tycjanę i ZuzęOK. Dzień później na Kredytowej wystąpią m.in. 33Szczepan, Kuvau z Hanią Koczewską, Lua Preta, Olivia oraz Pitti Schmitti. Hip-hop stanie obok techno, a house zderzy się z bardziej eksperymentalnymi brzmieniami. Impreza w samym centrum miasta pozwoli przez to otworzyć się na nowe style i doświadczenia.

Red Bull Warsaw Unlocked
Red Bull Unlocked w Manchesterze / fot. materiały prasowe

Tańce do białego rana to nie wszystko, co już wkrótce czeka na Was na Kredytowej 9. Organizatorzy przewidzieli jeszcze opcję zrobienia szybkiego tatuażu, zmiany imprezowej stylizacji albo wizyty w strefie samego Red Bulla, gdzie będzie można zaopatrzyć się w świecące kubki. Przekonani? Bilety na wydarzenie znajdziecie TU, zaś cały line-up i więcej informacji – na oficjalnej stronie internetowej Red Bull Unlocked Warsaw.

Złap wejściówki na Red Bull Warsaw Unlocked

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone