Czytasz
Revive Festival 2019 ujawnia pierwszego headlinera

Revive Festival 2019 ujawnia pierwszego headlinera

Revive

W październiku świetnie bawiliśmy się na jesiennej edycji Revive Festival. Organizatorzy już szykują przyszłoroczną edycję i właśnie ogłosili pierwszego headlinera.

A został nim Tommy Four Seven, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów techno świata. Po headlinerach poprzednich odsłon – Pauli Temple czy SHXCXCHCXSH, Revive postawiło na didżeja, którego sety wypełniały sale m.in. Berghain, Bassiani czy Concrete. W Polsce artysta występował wcześniej na festiwalach Audioriver i Mayday.

 

Tommy Four Seven to urodzony w UK, a zamieszkały obecnie w Berlinie DJ i producent. Aktywny na scenie od ponad dekady, ma na swoim koncie kilkadziesiąt wydanych singli, jeden długogrający album i wiele kolaboracji z cenionymi producenta. Wydawał w wytwórniach należących do Speedy J, Chrisa Liebinga czy Darko Esse’a, a także we własnej – Shooting Elvis. Zwiedził pół świata grając w największych klubach i najważniejszych festiwalach skupionych wokół muzyki techno. 

W 2018 roku odbyły się dwie edycje Revive – wiosenna i jesienna. Podczas obu wydarzeń zagrało kilkudziesięciu didżejów, m.in. wspomniana Paula Temple, 999999999, Fabrizio Rat, Escape to Mars, Błażej Malinowski czy Reeko. Odbyło się również wiele imprez towarzyszących – Revive is Acid i we współpracy z Audioriver, Smolną czy Jasną 1.

Sprawdź też
Muse Festival

Limitowana pierwsza pula biletów jest już dostępna w Going. Wydarzenie odbędzie się 23 marca. My już nie możemy się doczekać – do zobaczenia na parkiecie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone