Czytasz
Drugie ogłoszenie SnowFest Festival!

Drugie ogłoszenie SnowFest Festival!

SnowFest

SnowFest zbliża się wielkimi krokami. Już na początku lutego oprócz snowboardowych i narciarskich zjazdów posłuchamy też świetnej muzyki.

Do lajnapu przyszłorocznej edycji SnowFest Festival dołączyli właśnie:

Booka Shade | Alix Perez | Ros & MC Conrad | Wilkinson | Łąki Łan

Szósta edycja tego zimowego festiwalu nabiera rumieńców. Do ogłoszonych wcześniej Ghostface Killah, Jana Rapowanie czy Catz N Dogz dołączyli artyści znani z solidnych występów na żywo. Booka Shade to doskonale wszystkim znany niemiecki duet tech-house’owy, który gościł u nas m.in. na Audioriver, w pamiętnym 1500 czy na Smolnej. Alix Perez jest uznawany za jednego z najzdolniejszych producentów w Belgii, a Wilkinson ze swoim DJ setem z pewnością porwie publikę do szalonej zabawy. Drugi rzut artystów uzupełniają drum’n’bassowi Ros & MC Conrad oraz polski, niezwykle barwny zespół Łąki Łan.

Taki skład i zimowe szaleństwa na stoku są wystarczającym powodem, abyśmy nie mogli przestać myśleć o Snowfeście. Zacieramy już ręce, szykujemy sprzęt i widzimy się niebawem w Szczyrku. Przypominamy, że w tym roku gwiazdami festiwalu byli tacy artyści, jak np. Sub Focus, Digitalism, Holak czy Grubson. Przyszłoroczna odsłona zapowiada się póki co równie dobrze, albo i jeszcze lepiej!

Sprawdź też
Lyra Pramuk TNMK.online Katowice Walcownia bilety ogłoszenie koncerty Skalpel

Bilety na SnowFest są dostępne za pośrednictwem Going. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 lutego na skoczni i amfiteatrze Skalite w Szczyrku.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone