Czytasz
SnowFest w 2023 roku po raz 10. Ruszyła sprzedaż karnetów

SnowFest w 2023 roku po raz 10. Ruszyła sprzedaż karnetów

Zaznaczcie w kalendarzu datę SnowFest 2023. Jak zapowiadają organizatorzy, jubileuszowa 10. edycja festiwalu przejdzie do historii. Kupcie karnet już dziś i wpadajcie na zimowe święto.

SnowFest 2023 to wydarzenie muzyczno-sportowe, które zamienia Szczyrk w stolicę zimy. 3-4 marca przyszłego roku ponownie wysłuchamy koncertów gwiazd światowej i polskiej sceny, doświadczymy różnorodnych warsztatów, skorzystamy z food marketu i – oczywiście – poszalejemy na stokach narciarskich.

SnowFest 2023

Karnety 2-dniowe na SnowFest

Wielu i wiele z nas myśli o festiwalach jako przeżyciu, związanym z wakacjami. Luźne letnie stylizacje, odpoczynek na leżaku w przerwach między koncertami, mocno schłodzone napoje – dobrze znacie ten wajb. Festiwalowy sezon nie kończy się jednak wraz ze spadkiem temperatur. Udowadniają to liczne wydarzenia muzyczne, które wypełniają pozostałe miesiące kalendarza.

snowfest 2023
SnowFest 2023 – liczymy na duuużo śniegu

SnowFest Festival to propozycja, która rozgrzeje Was zimą. Pomoże w tym aktywność fizyczna na nartach czy snowboardzie, taniec przy muzyce elektronicznej i skandowanie ulubionych rapowych wersów. Wszystko to w przepięknej lokalizacji na Śląsku. Jeśli na stokach nie czujecie się zbyt pewnie, a Waszym konikiem jest raczej muzyka – to nic złego. Równie przyjemne będzie kibicowanie sportowcom, którzy co roku zachwycają swoim stylem i trickami.

Jeśli nadal macie wątpliwości, czy warto wpaść w marcu 2023 do Szczyrku, zostawiamy Was z tegorocznym aftermovie, które rozwieje wszelkie wątpliwości.

Sprawdź też
PRO8L3M nicea SnowFest

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone