Czytasz
#StandWithUkraine – Snowfest pomaga Ukrainie

#StandWithUkraine – Snowfest pomaga Ukrainie

Największy zimowy festiwal muzyczny w naszym kraju nie pozostaje bierny w sprawie Ukrainy.

Wspólnie z Fundacja GOPR a także Miasto Szczyrk zdecydowaliśmy się połączyć siły, aby działać w słusznej sprawie. Jako, że wszystkim nam towarzyszą takie idee jak pokój, miłość oraz wzajemny szacunek to chcielibyśmy okazać solidarność z naszymi ukraińskimi braćmi i siostrami 💙💛

Takie oświadczenie pojawiło się na stronie festiwalu Snowfest, który odbędzie się już w dniach 4-5 marca. Wszyscy jesteśmy w tym czasie myślami i czynami z Ukrainą, a ekipa Snowfestu również nie pozostaje bierna. Cały dochód z biletów kupionych w kasach festiwalowych na miejscu zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

snowfest #standwithukraine
Snowfest – #Standwithukraine

#StandWithUkraine – gdzie dokładnie trafią pieniądze z biletów na Snowfest?

Zysk z zakupionych wejściówek pójdzie na konto fundacji GOPR i zostanie przekazany m.in. na zabezpieczenie medyczne, wsparcie ratowników górskich z Ukrainy i ich rodzin oraz przyjęcie ich w Polsce. Ale to nie wszystko. Przez cały festiwal obecni będą wolontariusze GOPRu z puszkami, by maksymalnie pomóc sprawie. Oprócz tego, można także dokonywać niezależnie wpłat na konto fundacji GOPR.

Sprawdź też
ukraińska artystka

snowfest #standwithukraine
Szczyrk

W ten weekend w Szczyrku wystąpią m.in. Chase & Status, PRO8L3M, Bitamina, Catz ‘N Dogz czy Third Son. A poza tańcami, czeka nas cała masa zimowego szaleństwa.

Wyjazd na narty czy festiwal muzyczny? Na Snowfeście nie musisz wybierać.

Ruszaj do Szczyrku na Snowfest – bilety w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone