Czytasz
Rów Babicze zagra pierwszy koncert w Warszawie

Rów Babicze zagra pierwszy koncert w Warszawie

Rów Babicze

Rów Babicze, jeden z najciekawszych alternatywnych składów hip-hopowych, którymi ostatnio obdarzył nas polski rap, zagra swój pierwszy koncert w Warszawie.

Rów Babicze to skład, który w 2023 podbił serca wielbicieli nieco bardziej luźnego i humorystycznego podejścia do hip-hopu. Styl tej trójki to, można rzec, coś w rodzaju połączenia rapu komediowego z ulicznym. Wszystkie ich teksty są napisane z przymrużeniem oka i ogromnym dystansem. Tym, czym jednak Rów przede wszystkim się wybił, są bardzo kreatywne gry słowne. Dwuznaczności i humorystyczne metafory leją się więc istnymi strumieniami w ich twórczości. Co więcej, wszystko to jest podane w osiedlowej, bardzo surowej otoczce. Razem te elementy składają się w niepowtarzalną całość, która w niecały rok zebrała ogromną rzeszę fanów. Najpopularniejsze utwory tego składu dobijają właśnie do pierwszych milionów wyświetleń. Nie jest to bynajmniej rap dla każdego, jednak słuchacze, którzy doceniają dobrze napisany punchline i mają nieco dystansu do hip-hopowej formuły, prawdopodobnie znajdą dużo wartości w muzyce Rowu.

Pierwszy koncert

Sukcesy wyświetleniowe i fame w social mediach to jednak tylko część sukcesu każdego zdolnego artysty hip-hopowego. Kolejnym krokiem w karierze musi w końcu być wyjście na scenę i spotkanie z fanami face to face. W ten etap właśnie wchodzi Rów Babicze. Już 15 marca skład wystąpi w Klubie Proxima.

Bilety na pierwszy koncert Rów Babicze znajdziecie tutaj!

Rów nie charakteryzuje się jednak tylko błyskotliwymi linijkami. Ich nawijka jest bardzo dynamiczna, a dobór bitów sprawia, że ich twórczość składa się praktycznie tylko z agresywnych bangerów. Ich tracki to więc materiał idealny na koncerty. Patrząc na rozwój tego składu na przestrzeni 2023 roku, można łatwo wywróżyć im świetlaną przyszłość, a nadchodzące wydarzenie może przejść do historii.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone