Czytasz
Sam Mendes opowie historię The Beatles. I to… cztery razy!

Sam Mendes opowie historię The Beatles. I to… cztery razy!

Sam Mendes The Beatles

Sam Mendes stwierdził, że historia legendarnego zespołu The Beatles jest na tyle wyjątkowa, że trzeba ją pokazać w aż czterech filmach.

Reżyser Bonda przedstawi biografię gigantów

Fani spragnieni historii przedstawiającej karierę zespołu The Beatles mają powody do radości. Wszystko wskazuje na to, że małymi kroczkami zbliża się do nas produkcja, która podsumuje imponującą karierę legendarnej grupy. Co więcej, odbiorcy otrzymają historię opowiedzianą z perspektywy każdego członka zespołu, a co za tym obejrzymy aż cztery oddzielne filmy.

Projektem zajął się Sam Mendes, czyli reżyser znany m.in. z produkcji filmów takich jak American Beauty, który przyniósł mu Oscara, czy Skyfall. Imponujący dorobek może wskazywać na to, że historia Beatelsów zostanie opowiedziana w spektakularny sposób.

Czy Ed Sheeran nie ma ponadczasowych piosenek? Tak twierdzi legenda

Sam Mendes i The Beatles: jeden zespół, cztery opowieści

Według zapowiedzi Mendesa fani otrzymają cztery kinowe produkcje, które połączą się w całość i dobitnie zobrazują losy kultowej grupy. Każda część będzie perspektywą jednego z członków zespołu – wszystko po to, żeby nie zawężać się do jednej opowieści, w której fakty byłyby wybiórcze. Wstępnie premier doczekamy się w 2027.

Sprawdź też
Adin Ross

Faktem jest to, że takiej biografii nie otrzymał jeszcze żaden artysta, a to sprawia, że odbiorcy dostaną coś zupełnie innego. Tom Rothman, czyli prezes i dyrektor generalny Sony Pictures podkreśla, że w dobie wielkich produkcji kinowych filmy muszą wywoływać wstrząsy kulturowe, a ten projekt ma szansę to zrobić. Rothman zapewnia również, że artystyczna wizja reżysera jest na tyle wyjątkowa, że pozwoli złamać pewne zasady.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone