Czytasz
Sanah to jedna z ciekawszych debiutantek roku – niebawem ruszy w trasę #Nosory

Sanah to jedna z ciekawszych debiutantek roku – niebawem ruszy w trasę #Nosory

Sanah koncerty bilety trasa MORE koncerty #Nosory debiut

Sanah to debiutantka, która ma na swoim koncie szczyt listy OLiSu, złotą płytę i ponad 100 mln odtworzeń klipów na YouTube. A to wszystko w wieku niespełna 23 lat.

Autorka takich przebojów, jak Szampan, No sory czy Melodia ruszy jesienią w trasę koncertową promującą jej debiutancki album Królowa dram. Wokalistka zahaczy o 7 polskich miast i wystąpi w samych ciekawych przestrzeniach.

Bilety na trasę #Nosory są już dostępne w Going.

Zuzanna Irena Jurczak, bo tak naprawdę nazywa się sanah, urodziła się w 1997 roku. Od małego uczyła się gry na instrumentach, a najbliższe jej sercu stały się skrzypce. W 2019 ukończyła studia licencjackie w klasie skrzypiec na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecny rok to dla niej przełomowy czas – młodej artystce udało się dotrzeć do 1. miejsca notowania OLiS, jej debiut Królowa dram uzyskała status złotej płyty, a w międzyczasie otrzymała 3 nominacje do Fryderyków, również w kategorii debiut roku. 6 września, kilka dni po swoich 23. urodzinach sanah wystąpi na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie zaprezentuje swój najnowszy singiel No sory.

Podczas trasy #Nosory, jak zapewniają nas organizatorzy, artystka zaskoczy publiczność na wiele sposobów. “Nie będą to jednak typowe widowiska. sanah zabierze Was w bajkową podróż po krainie melodii, które trafią do serca każdego. Będą tiule, koronki, kwiaty, a przede wszystkim niezwykle intymne i wyjątkowe przedstawienie, jakiego w Polsce jeszcze nie było.”

Sprawdź też
Scrabble

Dla największych fanów wokalistki przygotowane będą specjalne spotkania Meet&Greet. W tej opcji czekają na Was m.in. pamiątkowe zdjęcie w dwóch wersjach (cyfra i Polaroid) oraz plakat podpisany przez artystkę.

Bilety na trasę koncertową #Nosory dostępne są w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone