Czytasz
Trzy powody, dla których warto wybrać się na Festiwal Wibracje 4.0

Trzy powody, dla których warto wybrać się na Festiwal Wibracje 4.0

Wibracje

Długie godziny z jogą, medytacją i warsztatami dotyczącymi ekologii, dobrego odżywiania się, czy duchowości. 3 września startuje wyjątkowy Festiwal Wibracje, a my szukamy powodów, dla których warto tam być.

Przed nami czwarta już edycja Festiwalu Wibracje. Wydarzenie odbędzie się w Białobrzegach, niedaleko Warszawy, a my po raz kolejny zachęcamy Was do tego wyróżniającego się sposobu na spędzanie wolnego czasu. Dlaczego wyróżniającego się? Świadczy o tym kilka aspektów, które z miłą chęcią przedstawimy.

Po pierwsze – rozmach i świetna organizacja

Wibracje są ważnym wydarzeniem w kalendarzu pasjonatek i specjalistów od świadomego stylu życia, ale również tych, którzy chcą po prostu odpocząć od codziennego miejskiego zgiełku. To największe tego typu wydarzenie w naszym kraju, co tylko potwierdzają liczby – przeszło stu prelegentów i prelegentek, sto godzin warsztatów i pięć różnych obszarów tworzących ten rozbudowany program. A wszystko to bez udziału wielkich komercyjnych marek. Chwali się! Sprawdźcie, co dokładnie czeka nas pomiędzy 3 a 6 września w Białobrzegach.

Po drugie – ważne tematy i imponujące grono specjalistów

Festiwal od czterech lat przyciąga osoby chcące przez kilka dni zwiększać swoją świadomość dotyczącą ekologii, duchowości i życia w harmonii z samym sobą oraz otaczającym nas światem. Na miejscu będziemy mieli okazję posłuchać specjalistek i specjalistów z przeróżnych dziedzin, wśród których znaleźli się m.in. Katarzyna Miller, która opowie o odpowiedniej komunikacji z samym sobą, czy Maciej Jagaciak. który pojawił się ostatnio na naszym Instagramie! Pełną listę prelegentów znajdziecie w programie podlinkowanym wyżej.

Sprawdź też
TikTok

Po trzecie – niepowtarzalny klimat

Wibracje zdołały wykształcić społeczność, która każdego roku powraca w okolice Zalewu Zegrzyńskiego, by przez kilka dni cieszyć się atmosferą, jaką poczuć da się tylko podczas tego festiwalu. Odpoczynek i relaks połączony ze zdobywaniem wiedzy, poznawaniem nowych ludzi oraz kontemplacją – nic dziwnego, że wielbicieli wydarzenia z roku na rok przybywa. Włączcie poniższe video i poczujcie ten klimat jeszcze przed wyjazdem na Wibracje.

Bilety na Festiwal Wibracje 4.0 dostępne są w Going.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone