Czytasz
Sarius zapowiada nowy album, a to nie koniec nowości!

Sarius zapowiada nowy album, a to nie koniec nowości!

Sarius nowy album

Sarius w rozmowie z newonce zapowiedział nowy album, dodatkowe EP oraz książkę swojego autorstwa! Raper zdecydowanie nie próżnował podczas przerwy wydawniczej.

Ostatnia płyta częstochowskiego rapera ukazała się 2 lata temu. Antihype 2 był sequelem świetnie przyjętego krążka z 2017 roku. Jak przyznał sam autor, Antihype to coś znacznie więcej niż tytuły dwóch jego płyt. To również cała idea i motyw przewodni jego twórczości. Sarius podkreślił, że Antihype 3 cały czas trwa, nawet jeżeli nowy album nie będzie miał takiego tytułu.

Tak czy inaczej oba materiały, zarówno LP, jak i EP, będziemy mogli usłyszeć już we wrześniu tego roku. Artysta zapowiedział także książkę, jednak nie zdradził, czy będzie to autobiografia, powieść fabularna czy coś jeszcze innego.

Sarius i jego nowy album

Sarius jest ewidentnie jednym z najbardziej utalentowanych MC’s na scenie. Poza nienagannym warsztatem rapowym, pełnym skillsów zarówno lirycznych, jak i melodeklamacyjnych, od lat wyróżnia się sferą wokalną. Mało który raper może pochwalić się takimi umiejętnościami śpiewu, jak właśnie Mariusz

Wyboista droga do sukcesu

Raper ma za sobą burzliwą historię. Po wydaniu kilku jakościowych płyt wciąż tkwił w popularnościowym limbo. Był dostrzegany przez tak niewielką garstkę słuchaczy, że nijak nie mógł utrzymać się ze swojej działalności artystycznej. Postanowił kompletnie porzucić tworzenie muzyki, jednak jego wierni przyjaciele, w tym znany dziś wszystkim Gibbs, niemalże siłą odciągnęli go od tego pomysłu.

Sprawdź też
Nelly Furtado i Timbaland

Właśnie wtedy narodziła się idea Antihype, a raper wrócił ze zdwojoną siłą, co wreszcie się opłaciło. Z czasem jego kolejne projekty zaczęły zyskiwać coraz większy pogłos, aż w końcu muzyka Sariusa szturmem wdarła się do ścisłego polskiego mainstreamu.

Przeczytajcie więcej o polskim rapie w tym miejscu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone