Czytasz
SBM FFestival jeszcze bardziej gwiazdorski. Mamy potężne ksywy!

SBM FFestival jeszcze bardziej gwiazdorski. Mamy potężne ksywy!

SBM FFestival

SBM FFestival dopiero co ogłosił Matę w podwójnej roli, a już ponownie ściąga na siebie uwagę. W line-upie pojawiło się sześć mocnych postaci gry.

Wielka aktualizacja składu

Jak już wspominaliśmy, najnowsze ogłoszenia, które SBM FFestival za jednym zamachem, są niezwykle barwne. Wypada je jednak jakość posegregować, dlatego zaczniemy od osób związanych ze stroną wydawniczą labelu.

Wśród nich na czoło wysuwa się White 2115. Mowa bowiem o najpopularniejszym artyście zeszłego roku według obliczeń Spotify, który otrzymał też tytuł rapera roku 2022 na gali Popkillerów. Najmłodszą gwardię wytwórni będzie reprezentować za to Nypel, którego twórczość spoważniała w ostatnich tygodniach, co udowadnia ten singiel. Maffijną część line-upu dopełnia zaś Lanek. Zważywszy na jego niedawną aktywność socialową, w trakcie której prosił publicznie label o usunięcie jego albumu ze streamingów, możemy spodziewać się rzeczy niespodziewanych podczas występu.

Tradycyjnie już SBM FFestival nie zapomniał również o ludziach spoza wydawnictwa. Swego rodzaju sentymentalnym i zarazem odświeżającym doświadczeniem będzie występ Bambi, która rok temu, już po dołączeniu do akcji SBM Starter, pojawiła się na scenie wydarzenia. Teraz z pewnością jej rola będzie bardziej headlinerska niż wtedy. Ci, którzy czują wiatr zmian w polskim rapie, będą czatowali na występ Waimy, jednego z najgorętszych newcomerów branży. W roasterze znalazło się również miejsce dla Żabsona, który jeszcze do niedawna był wydawcą poprzednio wspomnianego rapera.

Bilety na SBM FFestival znajdziecie w tym miejscu!

Bogate zestawienie

Jeśli ostatnio nie śledziliście doniesień ze środowiska, to szybko wyjaśniamy, o co chodzi z Matą. Lider SBM Label zakomunikował, że nie tylko zagra na Lotnisku Bemowo, lecz także wcieli się w rolę dyrektora artystycznego pierwszego dnia eventu, komponując line-up i projektując atrakcje towarzyszące koncertom.

Sprawdź też

Podczas festiwalu, który zacznie się 23 sierpnia i skończy 26, zagrają również: duet Solar/Białas, Kinny Zimmer, FukaJ, Beteo, Guzior, Kukon, Sobel, Chivas oraz Kabe i Miszel.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone