Czytasz
SBM FFestival powraca – jubileuszowa edycja zaskoczy Was nową formułą

SBM FFestival powraca – jubileuszowa edycja zaskoczy Was nową formułą

SBM FFestival 2021

Premierowe utwory, niespodziewani goście, produkcyjny rozmach, wielogodzinne pogo i zdarte gardła. Spektakularne święto fanów SBM Label powróci w przyszłym roku! Dodatkowo, ekipa SBM przygotowała dla nas specjalną niespodziankę na swoim Instagramie.

Organizatorzy zapowiadają zupełnie nową formułę tego wyjątkowego na polskiej scenie showcase’u. Po raz pierwszy SBM FFestival odbędzie latem w plenerze i potrwa aż 2 dni! Wszyscy artyści SBM Label wystąpią razem na scenie 25 i 26 czerwca. Nieodłączną częścią wydarzenia są specjalne gościnne występy (chociażby zaskakujące Golec uOrkiestra podczas 3 edycji festiwalu czy niezapomniany, ubiegłoroczny występ Kayah i Maty). Oczywiście niespodziewanych gości nie zabraknie też w przyszłym roku – zaproszonych artystów poznamy w późniejszym terminie. Już jutro natomiast 8.12 o 18:00 na Instagramie SBM FFestival odbędzie się Q&A, w trakcie którego organizatorzy odpowiedzą na wasze pytania!

A czego na pewno możemy się spodziewać po odsłonie 2021? Na terenie wydarzenia pojawi się też znany ze wcześniejszych edycji SBM Space. Podczas ostatniej edycji SBM FFestival, w ramach towarzyszących koncertom atrakcji, organizatorzy przygotowali strefę gamingową, warsztaty i mobilne studio, w którym setka chętnych wzięła udział w akcji “W 2020 dołączę do SBM”. Jesteśmy pewni, że podczas jubileuszowego festiwalu poprzeczka zostanie podwyższona. SBM Label zapowiada konkretną dawkę wyjątkowych wydarzeń towarzyszących i na pewno usatysfakcjonuje wszystkich wygłodniałych koncertów fanów wytwórni.

W tym roku, poza biletami jednodniowymi i dwudniowymi karnetami, do sprzedaży trafią również przeznaczone dla największych fanów bilety premium. Zapewnią Wam one dostęp do specjalnych i zakulisowych materiałów związanych z wydarzeniem! Obserwujcie bacznie stronę internetową SBM FFestival, na której wkrótce pojawi się dedykowana zakładka.

Sprawdź też

Bilety na SBM Ffestival znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone