Czytasz
SCOPES driven by Porsche – interdyscyplinarne wydarzenia, które nakarmią Wasze zmysły

SCOPES driven by Porsche – interdyscyplinarne wydarzenia, które nakarmią Wasze zmysły

Różnorodność, autentyczność, głód doświadczeń, kreatywność, potrzeba zmian, otwartość na nowości. Od 6 do 10 października najbardziej wyraziste postacie ze świata sztuki będą snuć wizjonerskie i progresywne opowieści jutra w ramach warszawskiej edycji SCOPES driven by Porsche.

SCOPES driven by Porsche to performatywna konferencja, która jest przestrzenią wymiany myśli i opinii dla otwartych na zmiany ludzi. Poprzez współdziałanie i współtworzenie projekt dąży do tworzenia prawdziwych innowacji i futurystycznych idei.

Podczas pięciu dni wydarzenia na uczestników czekać będą performance artystyczne, alternatywna muzyka, warsztaty czy panele dyskusyjne.

SCOPES driven by Porsche Warszawa

Dotychczas wydarzenie odbyło się między innymi w Tokio, Amsterdamie czy Berlinie. Kolejnym miastem, które będzie gościć festiwal, jest Warszawa – mekka dla młodych talentów działających w obszarze DYI. SCOPES driven by Porsche odbędzie się w Komunie Warszawa – jednym z najbardziej gorących artystycznych adresów stolicy.

Hasłem warszawskiej edycji jest Tales of Tomorrow. Na warsztat zostaną wzięte takie tematy jak body positivity, ekologia, tolerancja czy zdrowie psychiczne w dynamicznie zmieniającym się świecie. Nie zabraknie także tematów związanych z przyszłością motoryzacji.

W ramach paneli dyskusyjnych Cleo Ćwiek i Ania Cyklińska opowiedzą o istocie zdrowia psychicznego, Ogi Ugonoh poruszy kwestię (nie)tolerancji, a Girls To The Front nauczą nas samoakceptacji. Głos zabierze też Independent House, edukując w dziedzinie kultury ubioru i wartości przemyślanych oraz jakościowych zakupów. Z kolei Victor Kochetov, właściciel niszowej perfumerii The Mood Scent Bar, opowie, jak zapach może pobudzać pozytywne emocje względem produktów.

Sprawdź też

O dobrą muzykę zadbają ukraińska raperka alyona alyona, trio jazzowe Pokusa czy słynny kolektyw didżejski Wixapol. Za performance odpowiedzialni będą artystka i designerka Ada Sokół, działający w obszarze instalacji i sztuk wizualnych Ada Zielińska oraz Rafał Dominik, a także Lubomir Grzelak i Jaqueline Sobiszewski.

Na SCOPES driven by Porsche nie mogło również zabraknąć dobrego jedzenia. Festiwal otworzy kolacja przygotowana przez Marię Przybyszewską, która zadba także o kulinarne doznania podczas brunchy każdego dnia festiwalu.

Pozostałe zmysły nakarmią między innymi Johanna Jaskowska – twórczyni artystycznych filtrów na Instagrama Immersion VR czy artysta i projektant Tomasz Armada.

Bilety na wszystkie wydarzenia są bezpłatne i dostępne na stronie SCOPES driven by Porsche

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone