Czytasz
Lil Yachty zaszczycony, roller wynagrodzony, a Sentino w Polsce

Lil Yachty zaszczycony, roller wynagrodzony, a Sentino w Polsce

Sentino w Polsce

Jakie zdarzenia, inby i fenomeny przyniósł nam rap w ostatnich dwóch tygodniach? Zaraz się dowiecie.

Lil Yachty z własną tablicą w Krakowie

Wideo z oficjalnego oddania tabliczki opublikował na TikToku… Universal Music Polska. To najwyraźniej odpowiedź wytwórni na ogromny hype na utwór Poland Lil Yachtiego w naszym kraju. Ale wjazd do Polski rapera nowojorskim metrem w bramy Barbakanu? Jest wysoko. Żyjemy w symulacji i ktoś sobie tam na górze nieźle z nami pogrywa.

@universalmusicpolska 30.10.2022 🛥️🇵🇱 #lilyachty #poland #barbakan ♬ Poland – Lil Yachty

Oficjalny skręcacz jointów Snoop Dogga z podwyżką z powodu inflacji

Renegade Piranha, osoba odpowiedzialna za całodobowe skręcanie jointów Snoop Doggowi, wyjawiła w pewnym australijskim programie, ile już skręciła dla niego packów. Piorunująca liczba, bo wynosi około 450000 blantów od początku zatrudnienia. Wychodzi więc z tego pomiędzy 75 a 150 robótek ręcznych dziennie. Taka dawka ma zawierać około 225 gramów marihuany. Dziewczyna zarabiała na swojej specjalistycznej profesji 50 tysięcy dolarów rocznie, ale ponoć ze względu na inflację otrzymała ostatnio podwyżkę. Jakoś się kręci.

Pierwszy koncert Sentino w Polsce od lat

Choć wielu wątpiło i drwiło, ostatecznie to naprawdę doszło do skutku. Sentino po latach przerwy zagrał pełnoprawny koncert w Polsce. Jak policzyły Obliczenia i Analizy w Rapie, przerwa koncertowa Tatuażyka trwała 1848 dni (pięć lat i jeden miesiąc). Padło sporo zarzutów, że Sento non stop łapał zadyszkę i grał z playbacku. Ostatecznie nie przeszkodziło to większości widowni w dobrej zabawie. Jest w tym coś wzruszającego.

Sprawdź też

Sentino w Polsce

Szczyl i Barto Katt wydali dobre płyty

Co wcale nie jest częstym zjawiskiem ostatnimi czasy. Zarówno Szczyl, jak i Barto wydali w 2021 jedne z ciekawszych projektów rapowych na naszej scenie. Jak się okazało w zeszły piątek, nie był to jednorazowy wybryk. I 8171, i HVNCWOTY okazały się fenomenalnymi, mocno osobistymi i oryginalnymi albumami, które zwyczajnie warto sprawdzić. Polecanko!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone