Czytasz
Sia zaskoczyła słuchaczy – wydała kawałek z Paris Hilton

Sia zaskoczyła słuchaczy – wydała kawałek z Paris Hilton

Sia Paris Hilton

Sia i Paris Hilton wypuściły utwór zatytułowany Fame Won’t Love You. Nowość będzie na albumie tej pierwszej o nazwie Reasonable Woman.

Współpraca dwóch światów

Sia i Paris Hilton zaskakują świat muzyczny poruszającą współpracą, której efektem jest singiel Fame Won’t Love You. Utwór nie tylko prezentuje połączenie dwóch światów, ale także głęboko refleksyjne podejście do tematu sławy i wartości międzyludzkich.

W ramach tej współpracy Sia została producentką wykonawczą kolejnego albumu Paris Hilton, co wskazuje na zacieśnienie ich relacji. Fame Won’t Love You stawia pytanie o znaczenie rozgłosu, sugerując, że więzi rodzinne i przyjacielskie są bardziej wartościowe niż pochlebstwa świata show-biznesu.

Pierwszy weekend Coachelli za nami. Kto zachwycił, a kto zawiódł?

Sia i Paris Hilton: jedna z nieoczekiwanych współprac

To już trzeci utwór zapowiadający album Reasonable Woman. Wcześniej zaprezentowano utwory Incredible z Labrinthem i Dance Alone nagrany we współpracy z Kylie Minogue. Album obiecuje również inne zaskakujące featuringi, wśród których znajdą się takie jak Chaka Khan, Tierra Whack, Kaliii i Jimmy Jolliff. Sia powraca do solowej działalności w popowym stylu po ośmiu latach od wydania This Is Acting. Pomimo licznych projektów, w tym ścieżki dźwiękowej do jej filmu muzycznego w 2021 roku oraz singla Gimmie Love z zeszłej jesieni, artystka nadal trzyma poziom.

Sprawdź też
Orkiestra AI

W maju 2023, dwa lata po przeprosinach za sposób przedstawienia autyzmu w filmie Music, Sia ujawniła, że niedawno dostała diagnozę. W rozmowie dla programu Rob Has a Podcast piosenkarka opowiedziała o swoich doświadczeniach: Przez 45 lat czułam, że muszę zakładać swoją ludzką maskę. Dopiero w ciągu ostatnich dwóch lat stałam się w pełni sobą. Z kolei Paris Hilton wydała singiel Hot One w ubiegłym roku, a nagrała go z DJ-em Alexem Chapmanem.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone