Czytasz
Mistrz grime’u Skepta wraca do Polski na dwa koncerty!

Mistrz grime’u Skepta wraca do Polski na dwa koncerty!

Skepta

Brytyjski raper Skepta zagrał w czerwcu rewelacyjny koncert podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice. Na szczęście, nie będziemy musieli długo czekać na powtórkę. W październiku wróci do naszego kraju na dwa występy – bilety już w sprzedaży!

Joseph Junior Adenuga, bo tak naprawdę nazywa się Skepta, ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów i kilka mikstejpów. Największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2016 roku krążek Konnichiwa. Dzięki niemu, artysta trafił do światowego mainstreamu i stał się jednym z najważniejszych graczy na scenie.

Na płycie znaleźli się znakomici goście – Pharrell Williams, D Double E, Wiley czy brat Skepty i wyróżniająca się postać grime’owego środowiska – Jme. W ostatnim czasie raper udzielał się m.in. na debiucie Slowthaia i Octaviana czy na głośno komentowanych TESTING A$AP-a Rocky’ego i Die Lit Playboia Cartiego.

SPRAWDŹ NASZĄ SELEKCJĘ RAPOWYCH KONCERTÓW I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

W tym roku ukazał się piąty album w dyskografii rapera z Tottenhamu – Ignorance is Bliss. Nie spotkał się z tak entuzjastycznymi opiniami jak jego poprzednik, ale Skepta wciąż utrzymuje wysoki, nieosiągalny dla wielu innych muzyków poziom. Udowodnił to m.in. podczas występu na czerwcowym TNMK, gdzie w pojedynkę (no dobra, przy pomocy znakomitego didżeja) rozniósł tamtejszy Main Stage. Charyzma, profesjonalizm, budzące podziw skille i świetny kontakt z publicznością wydają się być jego największymi atutami. Tym bardziej nie możemy doczekać się jego kolejnej wizyty w Polsce!

Popularny muzyk przyjedzie 23 października do Warszawy (Progresja), a dzień później wystąpi w krakowskiej Hali Wisły.

Sprawdź też

Bilety na oba koncerty są już dostępne w Going.!

cover fot. Ken Leanfore

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone