Czytasz
Reprezentanci berlińskiej sceny i nieprzyzwoicie taneczne hałsy w trzecim ogłoszeniu festiwalu Undercity

Reprezentanci berlińskiej sceny i nieprzyzwoicie taneczne hałsy w trzecim ogłoszeniu festiwalu Undercity

Claptone Undercity Catz N Dogz techno Torwar Fjaak impreza

Zamknęliśmy sezon letnich festiwali, łapiemy ostatnie wysokie temperatury, a już niebawem będziemy szukać schronienia w klubach. Festiwal Undercity odbędzie się na początku listopada – do składu dołączyły kolejne nazwiska!

Pierwsza edycja Undercity okazała się dużym sukcesem. Zarówno pod kątem artystycznym (m.in. Honey Dijon, Jacques Greene, Nastia, Adam Beyer czy Dixon), jak i produkcyjnym – oświetlenie, scenografie i dekoracje zrobiły na nas ogromne wrażenie. Torwar zmienił się na ten czas nie do poznania. W tym roku nie powinno być inaczej – sprawdźcie, kto jeszcze zagra w Warszawie!

Answer Code Request | Catz’n Dogz | Claptone | Fjaak (DJ Set) | tINI

Trzecie ogłoszenie stołecznego festiwalu to m.in. reprezentanci berlińskiej sceny i kultowego miejsca Panorama/Berghain. Answer Code Request jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów i didżejów, jeśli chodzi o świat techno. Patrick Gräser nie szczędzi sobie ciężaru, breaków i konkretnego bassu. Z kolei Fjaak to doskonale znany polskiej publiczności duet (od pewnego czasu), który upodobał sobie analogowe maszyny i świetną zabawę. Po ich secie z pewnością będziecie potrzebowali sporej ilości wody i chwili wypoczynku.

Gdzie na techno? Podpowiadamy w naszej selekcji!

Lubicie lżejszą muzyczkę klubową? Claptone i Catz ‘N Dogz to czołówka mainstreamowego house’u. Zamaskowany DJ i producent ma u nas szczególny status. Natomiast Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk to znany na całym świecie duet, który swoje pierwsze kroki stawiał w Szczecinie, a obecnie regularnie grywają na Ibizie i w najważniejszych klubowych ośrodkach Europy. Ostatnim akcentem jest tINI, która również zwiedziła większość klubów na Ibizie i w podobnych lokalizacjach.

Przypominamy, że oprócz wyżej wymienionych artystów na Torwarze zagrają m.in. Oscar Mulero, John Digweed, I Hate Models, Etapp Kyle, Rebekah i Steffi. Impreza odbędzie się 2 listopada!

Bilety na tegoroczną edycję Undercity dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone