Czytasz
SKUTE BOBO – Mata zacznie robić wixę zamiast rapu?

SKUTE BOBO – Mata zacznie robić wixę zamiast rapu?

O co lata? Mata skasował swoje konto na instagramie i stworzył nowe. Jego obecna nazwa użytkownika to SKUTE BOBO. Rozkminiamy kulisy tej przemiany.

ALE JAKA WIXA?! No tak. Jesteśmy w posiadaniu potężnych poszlak pozwalających domniemać, że Mata robi klasyczny obrót o 180 stopni i z rapu przeskakuje w świat elektroniki. Skąd te rewelacje? Wykorzystując techniki śledcze znamienitych detektywów znanych z polsatowskich filmów szpiegowskich zacznijmy od analizy nowego pseudo. SKUTE BOBO?

SKUTE BOBO

SKUTE -> SKUTER -> SCOOTER. ????????????? Czy nieoczekiwany zwrot w karierze Maty to hołd dla legendy tzw. muzyki hardcore’owej? Wszystko wskazuje, na to, że tak. Pozostaje jeszcze drugi człon. Hmmmm. Pomyślmy…. BOBO…

(zaraz, co to?)

*słyszysz dobiegająca z odmętów pamięci trudną do odszyfrowania melodię*

🎵 ooo, CHIHUAHUA 🎵

No przeca! DJ BOBO, a właściwie DJ BoBo.

Elementy układanki składają się w spójną i koherentną całość. Zagadka rozstrzygnięta. Wszystko wskazuje na to, że Mata zbiera się do bardzo odważnego kroku. Czy ta zaskakująca rewolucja spotka się z entuzjastycznym odbiorem fanów? Czy Mata podoła trudnym wymogom dj-skiego życia? Czy rozwiąże palące problemy ludzkości niczym David Guetta?

Ciężko to przewidzieć. Stoi przed nim wyjątkowo trudne zadanie. O jedną kwestię możemy być jednak spokojni. Mata miał już okazję stać za DJ-ką, ten element nie jest mu więc obcy.

Sprawdź też
Kendrick Drake

Zaliczył też legendarną przygodę z wixą za sprawą tego kultowego crossovera:

Co do reszty? Czas pokaże… Wiemy jedno, jeśli ujrzymy go tam ponownie, liczymy, że zgodzi się na nasz mały requeścik i puści to:

Czy SKUTE BOBO może być nawiązaniem do wiecznie skutego Maty i jego zamiłowania do kopcenia tematu? Zdaje się, że jest to daleko idąca nadinterpretacja, która mija się z prawdą, jak Krychowiak z piłką przy przyjęciu. Niestosownym jest zakładać, że tak popularny raper, jak Mata, mógłby promować ten haniebny rodzaj rekreacji, które w naszym kraju jest surowo karany i piętnowany.

SKUTE BOBO

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone