Czytasz
Eminem uśmierci swoje alter ego. Czemu tak się stanie?

Eminem uśmierci swoje alter ego. Czemu tak się stanie?

Slim Shady

Po prawie czteroletniej przerwie wydawniczej nadszedł czas na nowy album od Eminema. Artysta rozprawi się ze swoim alter ego zwanym Slim Shady.

Nowy etap w karierze

Amerykański raper za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił premierę najnowszego albumu. Wraz z informacją o nadchodzącym wydawnictwie ukazał się również zwiastun płyty, z którego można dowiedzieć się, że jej głównym tematem będzie śmierć artystycznego alter ego, z którym związany był Eminem. W krótkim klipie przedstawiono reportera oraz 50 Centa udzielającego informacji na temat tego, że zmarł Slim Shady.

Niestety jak na razie nie opublikowano oficjalnej daty premiery krążka The Death of Slim Shady (Coup De Grâce). Wiadomo jedynie, że pojawi się on tego lata. Oprócz tego zdradzono, że kilka piosenek wchodzących w skład płyty zostanie wyprodukowanych przez Dr. Dre, który już na początku roku ujawnił, że Eminem pracuje nad nowym krążkiem.

Znamy najlepiej sprzedający się album rapowy w historii. Eminem w tyle!

Eminem wraca, Slim Shady odchodzi

W odróżnieniu od ostatniego albumu studyjnego wydanego przez rapera najnowsze wydawnictwo zostało szumnie zapowiedziane. Music to Be Murdered By opublikowano nagle, bez jakiejkolwiek promocji, jednak teraz artysta zdecydował się na głośną oraz nieco tajemniczą zapowiedź, którą znajdziecie poniżej. Co więcej, później w gazecie Detroit Free Press ukazał się tekst o tym odejściu!

Sprawdź też
Quebonafide klawisze

Śmierć alter ego, z którym Eminem był związany od lat, jest niewątpliwie interesującym tematem. W krótkim klipie promującym płytę padają słowa dotyczące ekstrawaganckiego czy wulgarnego zachowania, jakie prezentował Slim Shady. Prezenter komentuje zdarzenie i sugeruje, że Slim mógł narobić sobie wrogów: nieprzyzwoite teksty i kontrowersyjne wybryki mogły ostatecznie doprowadzić do jego śmierci. Dołączcie do mnie, zrekonstruujmy przebieg wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że raper przygotował dla słuchaczy płytę-opowieść, która przedstawi całą prawdę. Jest na co czekać!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone