Czytasz
Snoop Dogg będzie jurorem muzycznego show. A co u nas? Też same gwiazdy!

Snoop Dogg będzie jurorem muzycznego show. A co u nas? Też same gwiazdy!

Snoop Dogg

Snoop Dogg udowodnił przez dekady kariery, że jest bardzo dobrym, elastycznym artystą. Czy będzie jednak równie jakościowym jurorem? Tego dopiero się dowiemy. Możemy za to podejrzewać, że trzyosobowe grono jurorskie polskiego show będzie elektryzować cały kraj.

Snoop Dogg: zmiany, zmiany

Zmiany w składzie jurorskim amerykańskiego programu The Voice wzbudzają wielkie emocje wśród fanów tej telewizyjnej produkcji. Gwen Stefani, ikona popu, powróci na dawne stanowisko, ale to nie koniec niespodzianek. Do grona sędziów dołączą jeszcze dwie postaci.

Michael Buble, światowej klasy wokalista, który niedawno ogłosił chwilowe zawieszenie kariery muzycznej, wniesie do składu oceniających doświadczenie sceniczne i wrażliwość artystyczną. Na scenę wkroczy także Snoop Dogg, legenda West Coastu, która jest nie tylko charyzmatyczna, ale także ma niezaprzeczalny talent do odkrywania perełek wśród młodych artystów.

Nic nie ma za darmo. Jak Snoop Dogg znalazł się w kawałku Polaka?

Polacy nie gęsi!

Jak się okazało, talent show będzie się też częścią polskiej sceny rapowej. Wszystko dzięki programowi Nowa Fala Rapu, który pojawi się pod auspicjami Netfliksa. Castingi do produkcji ruszyły 8 maja, ale długo nie było wiadomo, kto zasiądzie w jury. Teraz wiemy już, że znajdą się w nim Dziarma, Bedoes i Sokół. To zaś zwiastuje, że opinie będą wyraziste i poparte dużymi osiągnięciami.

Sprawdź też
Fabijański

Na zwycięzcę czekają nagroda pieniężna, a także szansa na zostanie nową gwiazdą branży. Inspiracją dla produkcji jest amerykański hit pod tytułem Rhythm + Flow, który zdobył serca widzów na całym świecie. Warto wspomnieć, że zwycięzcą pierwszej edycji został D Smoke, który niedawno pojawił się na płycie Kamasiego Washingtona. Już teraz wiadomo, że kolejna odsłona tego formatu będzie miała w jury takie postacie jak DJ Khaled, Ludacris i Latto.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone