Czytasz
Elektroniczny raj w środku lasu. Summer Contrast 2024 tuż-tuż!

Elektroniczny raj w środku lasu. Summer Contrast 2024 tuż-tuż!

Za nami pierwsze ogłoszenia line-upu imprezy. Już teraz wiadomo, że w Rogalinku zagrają m.in. Jake The Rapper, Kobosil, Oliver Koletzki i Barac. Ten festiwal wygrywa jednak nie tylko programem, ale też niezwykłą atmosferą.

Imprezy miejskie niewątpliwie mają w sobie dużo uroku. Wszędzie jest blisko, do miejsca docelowego dojedziemy komunikacją zbiorową, a przed właściwą zabawą bez trudu uskutecznimy before w modnym klubie albo restauracji. Czasem pojawia się jednak zrozumiała potrzeba, żeby opuścić metropolię i wybrać się na łono natury. Niby to oczywiste, ale taniec na świeżym powietrzu do białego rana smakuje zupełnie inaczej.

Bilety na Summer Contrast 2024 znajdziecie tutaj. Łapcie, póki jeszcze są dostępne!

Zabawa na łonie natury

W gronie naszych ulubionych plenerowych festiwali od lat pozostaje dlatego Summer Contrast. Wszystko jest tu na swoim miejscu. Doborowa jest sama lokalizacja, czyli zachodniopomorska osada Rogalinko położona nieopodal Świdwina. Leży w pięknej dolince rzeki Regi. Okoliczne jeziora Bystrzyno, Nielep i Bukowiec zachęcają do letnich, schładzających kąpieli, zaś gęsta siatka szlaków rowerowych – do malowniczych wycieczek. Na oddalony od cywilizacji teren imprezy najlepiej dojechać samochodem, co może być problemem dla niezmotoryzowanych gości. Niezapomniane wrażenia szybko wynagradzają jednak potencjalny dyskomfort.

Summer Contrast 2024 zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto przypomnieć sobie, jak wyglądała impreza dwa lata temu

Sześć odcieni elektroniki

Ucztą dla oka na zbliżającym się wielkimi krokami Summer Contrast 2024 będzie także scenografia. Każda ze scen tradycyjnie wyróżni się czymś innym, nawiązując do prezentowanych na nich gatunkach elektroniki. Mamy zatem Oak, na którym prezentują się największe gwiazdy, zorientowane na techno Triangle, Paradiso przywodzące na myśl idylliczną rajską wyspę, chillout garden o wdzięcznej nazwie Ritual oraz Tribes, gdzie techno łączy się z house’em. Miłośnicy wielobarwnych fraktali, mozaik i mandal powinni za to zwrócić szczególną uwagę na Elisium. To tam zasmakują psytrance’u z prawdziwego zdarzenia.

Muzyka to jednak nie wszystko. Gdy znudzi nam się przebieżka po kolejnych scenach, a nie chcielibyśmy opuszczać terenu festiwalu, czeka na nas moc innych atrakcji. W ubiegłym roku w Rogalinku odbyły się m.in. warsztaty z gry na djembe, joga, rytualne tańce, pokazy oddychania biodynamicznego oraz rękodzielnictwa. Z imprezy wyjedziemy zatem nie tylko z muzycznymi uniesieniami. Kto wie, czy nie nabędziecie tam nowych umiejętności?

Sprawdź też
AC/DC

Migawka z ostatniej odsłony imprezy. Teraz Summer Contrast 2024 bez wątpienia zaskoczy zarówno scenograficznymi szczegółami, jak i rzeźbami wielkiego formatu / fot. materiały prasowe

Line-up wypełniony gwiazdami

Summer Contrast w tym roku tradycyjnie potrwa ponad tydzień, w dniach 5-12 sierpnia. Choć ufamy w ciemno wyborom organizatorów, warto spojrzeć na dwa ogłoszenia programowe, którymi zdążyli już się podzielić. W programie imprezy już teraz figuruje wiele postaci międzynarodowego formatu. Oliver Koletzki zadba o melodyjny house najwyższej próby, zaś Kobosil – o żywe, niejednorodne techno. Rumuński minimal będzie reprezentować Barac. Astrix, Infected Mushroom oraz Ace Ventura przypomną, ile niezwykłości kryje się w psytrance. Wpadnie także Dubfire, który specjalizuje się w progresywnych obliczach elektroniki. Szykujcie wygodne buty, bo czujemy w kościach, że nie będzie czasu, żeby zejść z parkietu. Więcej zapowiedzi wkrótce!

Summer Contrast 2024 ma już pierwsze ogłoszenia za sobą. Sprawdźcie, kto zawita do Rogalinka!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone