Czytasz
Solidna dawka elektroniki i drum’n’bassu – do line-upu SnowFest Festival dołączają Rudimental, Metrik i inni

Solidna dawka elektroniki i drum’n’bassu – do line-upu SnowFest Festival dołączają Rudimental, Metrik i inni

Rudimental, mat. promocyjne

Już w marcu widzimy się w Szczyrku na SnowFest Festival. Zaledwie 3 miesiące dzielą nas od święta sportu i oczywiście muzyki. Organizatorzy ogłaszają kolejnych artystów. Wśród nich m.in. brytyjscy mistrzowie drum’n’bass Rudimental oraz DJ i producent prosto z Londynu, Metrik.

Do tej pory line-up SnowFest Festival zasilili Boys Noize, Culture Shock czy PRO8L3M. Jak co roku, od 7 lat, możemy spodziewać się w Szczyrku najlepszych przedstawicieli sceny drum’n’bass, elektronicznej i rapowej. Drugie ogłoszenie nie powinno dziwić – dalej poruszamy się wśród najbardziej energetycznych reprezentantów sceny brytyjskiej i polskiej, którzy z pewnością rozgrzeją Was w ramach marcowej edycji festiwalu w 2021 roku.

Wśród zaproszonych artystów pojawili się m.in. Rudimental, którzy w ramach SnowFest Festival wystąpią w formule DJ set. Czwórka utalentowanych producentów tworzy niepowtarzalne utwory, łącząc undergroundowy drum’n’bass z popowym zacięciem. Efekt? Taneczne hity z mocnym bitem, do których produkcji często zapraszane są wokalistki. Przykładem może być chociażby nagrany z udziałem Elli Eyre Waiting All Night, który odsłania bardziej mainstreamowe oblicze grupy.

Kolejną odsłonę drum’n’bassu z mocną dawką dubstepu i house’u, zafunduje nam londyński DJ i producent Metrik. Jego zawrotna kariera rozpoczęła się od produkcji Your World, która szybko zagwarantowała sławę reprezentantowi Hospital Records. Zaledwie parę miesięcy temu, w czerwcu ukazał się jego album Ex Machina, na którym znalazło się aż 13 utworów artysty.

Nie zapominajmy o polskich akcentach. W górskich okolicznościach przyrody usłyszymy rodzimy duet Catz’n Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings. Zaczynający swoją karierę w Szczecinie, Grzegorz Demiańczuk (Greg) i Wojciech Tarańczuk (Vojtek) z pewnością uraczą nam lekkim, house’owym setem. Będzie do czego tańczyć!

Sprawdź też
Chris Martin

Z rapowych wyjadaczy na scenie zobaczymy duet Łona i Webber. Tych mistrzów słowa z rodzimego poletka chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. W ramach festiwalu dwóch raperów wystąpi wraz z zespołem The Pimps.

Bilety na SnowFest Festival kupicie w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone