Czytasz
Elektroniczna legenda, drum’n’bassowy wyjadacz i polski top – znamy pierwszych artystów SnowFest Festival!

Elektroniczna legenda, drum’n’bassowy wyjadacz i polski top – znamy pierwszych artystów SnowFest Festival!

Culture Shock, mat. promocyjne

Sport, świetna muzyka i piękne okoliczności przyrody – zbliża się SnowFest Festival 2021. Już w marcu będziecie mogli odwiedzić Szczyrk, gdzie czekają Was nie tylko sportowe emocje. Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy zasilą line-up 8 edycji festiwalu. Wśród nich m.in. Boys Noize, Culture Shock czy PRO8L3M.

Szczyrk od jakiegoś czasu stał się stolicą polskich sportów zimowych. Miasto ma do zaoferowania wiele nowoczesnych tras zjazdowych, jak i odpowiednie obiekty sportowe. Jednym z nich jest kompleks skoczni narciarskich Skalite i to właśnie tam odbędzie się kolejna edycja SnowFest Festival. Ale nie tylko dla sportu przybywają tam już od 7 lat rzesze fanów górskich klimatów.

Poza sportowymi emocjami, które są nieodłączną częścią festiwalu, najważniejsza jest muzyka. Kogo usłyszymy w 2021 roku? Pierwszym ogłoszonym artystą jest Boys Noize. Związany z takimi wytwórniami, jak uwielbiana niegdyś Kitsuné, czy należącą do Tigi Turbo Recordings, niemiecki DJ i producent jest niezwykle płodnym twórcą. Lista współpracowników Alexandra Ridhy jest nie tylko bardzo długa, ale i eklektyczna. Ku zaskoczeniu niektórych, ze Skrillexem współtworzy duet Dog Blood, choć pracował też m.in. z Depeche Mode, Snoop Doggiem, Justice czy Daft Punk. W zeszłym roku Boys Noize wyprodukował świetnie przyjęty singiel Franka Oceana DHL, a niebawem wyjdzie jego kolejna, ósma już płyta, gdzie do współpracy zaprosił… słuchaczy. Za pośrednictwem portalu Twitch, Boys Noize konsultował wydawnictwo z fanami, którzy nawet doradzali artyście nazwy utworów i podpowiadali, które powinny znaleźć się na płycie. Całkiem nowatorskie podejście do muzyki.

SnowFest zawsze stawiał na artystów sceny drum’n’bass. Nie inaczej jest w tym roku, bowiem Szczyrk odwiedzi Culture Shock. Związany z wytwórnią RAM Records artysta wydał niedawno album Sequence, który został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy. Producent współpracował z takimi artystami jak m.in. Andy C, remiksował utwory Nero, Netsky’ego, Moko czy nawet Crystal Fighters. Pountney miał dłuższą przerwę w występach, dlatego jego set na przyszłorocznej edycji festiwalu tym bardziej nas cieszy. 

SnowFest nie mógłby obejść się bez polskich artystów. Szczyrk odwiedzi duet PRO8L3M, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Art Brut 2, czyli ostatnie wydawnictwo Oskara i Steeza, zdecydowanie dorównuje pierwszej części, której spokojnie można przypisać miano instant classic. Każdy ich występ live jest wart zobaczenia! A jeśli hip-hop nie jest Waszym ulubionym gatunkiem, będziecie mieli okazję sprawdzić, co tym razem przygotowała dla Was łącząca rock, funk i elektronikę formacja Łąki Łan. Panowie już szósty raz zagrają na festiwalu, co czyni z nich snowfestowych wyjadaczy. Zespół zawsze rozgrzewał scenę przy skoczni Skalite i podejrzewamy, że tym razem będzie podobnie.

Widzimy się w Szczyrku już w marcu 2021!

Sprawdź też
perfumy

Bilety na SnowFest 2021 złapiecie w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone