Czytasz
Teraz już to wiemy: Sobel, Friz i Tede nie nagrali wspólnego numeru

Teraz już to wiemy: Sobel, Friz i Tede nie nagrali wspólnego numeru

Sobel zapowiedział powrót, a informacja o nadchodzącej premierze wzbudziła ogromne zamieszanie. Raper wrzucił na swojego Instagrama kilka informacji, które rodziły spekulacje.

Czy będzie numer z Tede i Frizem?

Jakiś czas temu Sobel opublikował zapowiedź nowego kawałka w formie tajemniczego filmiku, w którym można było usłyszeć głos Tede. Oprócz nagrania przedstawiającego zapis komunikatu pilota, który ma problem z lądowaniem, raper nie przekazał żadnych informacji. Jednak jak wiadomo – fanom nie potrzeba było zbyt wiele, żeby zaczęli spekulować. W ten oto sposób byli pewni, że dojdzie do współpracy z legendą rapu.

Autor Pułapki Na Motyle postanowił zostawić swoim fanom jeszcze jedną zagadkę do rozwiązania. Kilka dni później na profilu artysty pojawiło się wspólne zdjęcie z Frizem, które zostało podpisane tytułem nadchodzącego singla, czyli Sierra Papa. Niestety w tym przypadku dociekliwi słuchacze mieli nieco utrudnione zadanie, ponieważ po jednej fotografii ciężko ocenić, czy Friz miałby się pojawić w piosence, czy być uczestnikiem teledysku. 

Sobel i Oki połączyli siły. Mamy aż dwa wspólne single!

2 lutego wszystko stało się jasne. W sieci wylądował bowiem wspomniany utwór, który wyprodukował Magiera, jeden z nestorów polskich rapowych bitów. Jeśli chcecie się przekonać, co zaserwował Sobel, to odtwórzcie kawałek poniżej!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone