Czytasz
Ciepłe morze, polscy artyści i wakacyjny chill w Chorwacji, czyli Sound Project Summer

Ciepłe morze, polscy artyści i wakacyjny chill w Chorwacji, czyli Sound Project Summer

Sound Project Summer

Sound Project Summer to doskonała opcja dla osób lubiących wyciskać na maksa ciepłe, letnie dni. Czego spodziewać się po tym festiwalu?

Co prawda w tym roku większość z nas spędza lato w kraju, jednak nie oznacza to, że zupełnie zrezygnowaliśmy z zagranicznych wypadów. Wśród najpopularniejszych wakacyjnych destynacji jest m.in. Chorwacja i to własnie tam zabierają nas organizatorzy Sound Project Summer 2020. Co kryje się za tą nazwą? Już tłumaczymy.

Otóż jest to dziewięciodniowy wypad pełen słońca, polskiej muzyki i wielu atrakcji. To pierwsze jest raczej pewne – w końcu to upalna Chorwacja, a końcówka września nie wiąże się tam jeszcze z koniecznością noszenia parasola w plecaku. Dobrą muzykę zapewnią polscy artyści: Król, Clock Machine (w którym usłyszycie wokalistę Igo), CUKIER, Runforrest i Cocolino, a podczas wieczornych imprez zagrają Jacob Core oraz DJ BRK. Co do atrakcji – jest ich naprawdę sporo. Przede wszystkim windsurfing, kitesurfing, kajaki i wycieczki rowerowe. Jeśli nie jesteście fanami sportów – nic straconego, bo macie opcję wziąć udział w warsztatach browarniczych, nauczyć się technik masażu czy wizażu. Wieczorami poza koncertami spodziewajcie się afterów, pokerowych rozgrywek i pub quizów.

Sprawdź też
Young Multi Szpaku

Surferski camping nad Adriatykiem będzie miejscem, w którym na maksa się zregenerujecie, wypoczniecie i zarazem wybawicie. Dodatkowym plusem całej akcji jest to, że kupując bilet na Sound Project Summer za pośrednictwem Going. zapłacicie za niego mniej niż bezpośrednio od organizatora. Sprawdźcie podlinkowane wydarzenie, by dowiedzieć się więcej. W razie pytań możecie kontaktować się ze specjalną infolinią pod numerem +48 530 033 292. Ahoj przygodo!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone