Czytasz
Lato na Pradze nie przestaje ogłaszać – w składzie Molesta Ewenement!

Lato na Pradze nie przestaje ogłaszać – w składzie Molesta Ewenement!

Molesta Ewenement Skandal Włodi Vienio Zalewski Kayax Lato na Pradze bilety Going.

To nie koniec ogłoszeń od organizatorów cyklu Lato na Pradze. Właśnie poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy pojawią się w Pradze Centrum. Macie już plany na wrzesień?

Lato na Pradze dorzuca do line-upu kolejnych artystów i artystkę, którzy pojawią się w tej letniej miejscówce pod koniec sierpnia i we wrześniu. Jest alternatywa, są przyjemne piosenki, jest też jeden z najważniejszych rapowych składów lat 90. – Molesta Ewenement.

Bilety na koncerty w ramach cyklu Lato na Pradze dostępne są w Going.

Molesty żadnej rapowej głowie przedstawiać nie trzeba. Autorzy Skandalu, Ewenementu czy Takiej płyty… to kluczowe postaci polskiej sceny hip-hopowej lat 90./00. Zresztą, z różnym skutkiem, ale panowie kontynuowali swoje solowe kariery. Najlepszym dowodem na potwierdzenie powiedzenia “im starszy, tym lepszy” jest Włodi, który lada moment wypuści album nagrany do spółki z producentem 1988.

Molesta Ewenement Skandal Włodi Vienio Zalewski Kayax Lato na Pradze bilety Going.

Poza Molestą do składu dołączyła Ania Dąbrowska, a swój kolejny koncert zagra też Krzysztof Zalewski. Wielbiciele ładnych tekstów, spokojnych piosenek, ale też żywszego, gitarowego tempa będą z pewnością zachwyceni.

Sprawdź też

Pamiętajcie, że seria wakacyjnych koncertów Lato na Pradze odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych. Dbajcie o siebie i o innych, wychodźcie odpowiedzialnie.

Bilety na dzisiaj ogłoszone koncerty pojawią się w Going. w piątek 14 sierpnia o 12:00, wypatrujcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone