Czytasz
Twórca “Stardew Valley” ogłasza światową trasę koncertową. Usłyszymy soundtrack z popularnej gry na żywo

Twórca “Stardew Valley” ogłasza światową trasę koncertową. Usłyszymy soundtrack z popularnej gry na żywo

Stardew Valley

Stardew Valley” ujawniło plany na trasę koncertową orkiestry w 2024 roku o nazwie Festival of Seasons. Trasa ta ożywi dźwięki z gry i zabierze publiczność w muzyczną podróż przez cztery pory roku.

Klasyczne orkiestrowe brzmienia

Wydana w 2016 roku gra Stardew Valley zdobyła szerokie uznanie wśród graczy. To już klasyk z gatunku symulacji. Intuicyjny gameplay, urocze postacie, urokliwa estetyka i relaksująca muzyka umieściły produkcję na szczycie ulubionych gier wielu fanów.

Twórca Stardew Valley, Eric ConfusedApe Barone, ogłosił pierwszą w historii trasę koncertową o nazwie Festival of Seasons. Dzięki SOHO Live, tokijskiej firmie muzycznej specjalizującej się w koncertach na żywo, stworzona zostanie opowieść poprzez cztery pory roku w grze. Ścieżka dźwiękowa gry łączy w sobie instrumenty country i orkiestralne, a także wpływy syntezatorów i muzyki cyfrowej. Trasa będzie miała charakter międzynarodowy i obejmie główne miasta w Stanach Zjednoczonych, takie jak Los Angeles, Nowy Jork i Chicago, a następnie wybierze się za granicę do dużych miast w Australii, Wielkiej Brytanii i Korei Południowej. Zgodnie z ogłoszeniem bilety na większość dat trasy będą w sprzedaży w piątek, 13 października o godzinie 10:00 czasu lokalnego.

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, więc naprawdę wspaniale jest widzieć, że ścieżka dźwiękowa Stardew Valley trafia do tak wielu ludzi – powiedział twórca gry. – Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy zostanie ona zagrana na żywo podczas koncertu Festival of Seasons.

To nie koniec dobrych wiadomości

Fani Stardew Valley już cieszą się na wieść o tym ekscytującym wydarzeniu i mają też nadzieję, że trasa koncertowa rozszerzy się na ich kraje. Gracze od dawna czekali na takie doświadczenie, które pozwoli im cieszyć się widokami i dźwiękami Pelican Town. Ostatnio została również ogłoszona oficjalna książka kucharska Stardew Valley. Zwiększyła ona entuzjazm fanów, a nadchodząca trasa koncertowa z pewnością przyciągnie jeszcze więcej pozytywnych reakcji.

Sprawdź też
Powierzchnie Tnące

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone