Czytasz
Niebawem startują Zagrywki – wszystko, co musicie wiedzieć planując wizytę #wychodźodpowiedzialnie

Niebawem startują Zagrywki – wszystko, co musicie wiedzieć planując wizytę #wychodźodpowiedzialnie

Zagrywki otwarcie 9 czerwca wywiad zasady wychodź odpowiedzialnie

Nareszcie! Długo przez nas wyczekiwane Zagrywki otwierają się już we wtorek 9 czerwca. Zapisy już ruszyły na stronie, a my również się chwalimy, bo maczaliśmy palce przy systemie rejestracji!

Zagrywki wniosą zupełnie nową jakość, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu ze znajomymi w przestrzeni miejskiej. Już przy okazji planowanego na marzec otwarcia, które powstrzymała panosząca się za naszymi oknami pandemia COVID-19 pisaliśmy, że “Zagrywki będą lokalem, jakiego w Warszawie (i w Polsce!) jeszcze nie było. Wyobrażacie sobie miejscówkę, w której oprócz baru znajdziecie piłkarzyki, beer ponga, inspirowane Japonią karaoke i inne wyciskające ostatnie poty atrakcje? No to poznajcie Zagrywki.”

Chcecie zarezerwować wizytę i spędzić dobrze czas w Zagrywkach? Zrobicie to tutaj!

Jakie atrakcje czekają na Was w Zagrywkach? Beer pong (czyli taka lepsza wersja ping-ponga, w której przegrany łoi browary), piłkarzyki zaprojektowane przez firmę z 90-letnim doświadczeniem, specjalne pokoje do karaoke, w których pośpiewacie do mikrofonu i zamówicie sobie drinka bez kontaktu z obsługą. Dalej? Skeeball, dzięki któremu poczujecie się jak na amerykańskiej promenadzie, innowacyjne shuffleboardy, a do tego klasycznie – flippery, crazy golf i bary na dwóch poziomach.

Miejscówka będzie działać w wersji dziennej, otwartej dla wszystkich, oraz w wieczorno-nocnej (po godzinie 18:00)– dla tych, którzy pełnoletność mają już za sobą. My nie możemy się już doczekać i przy najbliższej okazji na pewno wrzucimy Wam relację z tego odjechanego miejsca. Poniżej przeczytacie krótki wywiad z odpowiedzialnym za to całe zamieszanie Igorem Konefałem, z którego dowiecie się, jakie zasady będą panować w Zagrywkach, czy trzeba się jakoś przygotować do wypadu oraz czym będziecie się cieszyć na miejscu.

Już 9 czerwca otwieracie Zagrywki, to dla was wyjątkowy moment, bo pierwotnie mieliście otworzyć się w połowie marca. Jakie emocje towarzyszą tej chwili?

Cieszymy się, że Zagrywki w końcu się otworzą – czekaliśmy na ten moment od bardzo dawna, bo prace nad projektem zaczęliśmy prawie dwa lata temu. Faktycznie, mieliśmy otworzyć miejsce przed samym lockdownem, więc był to dla nas dość duży cios. Teraz, przed samym otwarciem, jest to uczucie ulgi związane z tym, że w końcu będziemy mogli się odpalić. Do tego domieszka oczekiwania na reakcje ludzi po tym, jak będą w końcu mogli zobaczą nasze miejsce, które pokazujemy od jakiegoś czasu. Na szczęście widzimy, że bardzo dużo osób podchwyciło nasz szalony pomysł, co bardzo nas cieszy.

Jak wyglądają wasze przygotowania na ostatniej prostej?

Na miejscu wszystko jest praktycznie gotowe. Zostały nam jakieś ostatnie rzeczy, które urodziły nam się w wolnym czasie. Na przykład zrobienie murali we wnętrzu, które zaraz będą malowane, żeby udało nam się zdążyć przed otwarciem. Poza tym, właśnie kończymy ustawianie scen świetlnych – światło będzie grało bardzo ważną rolę w Zagrywkach. Walczymy też z ogródkiem – chcemy, żeby był czymś więcej niż tylko postawionymi przed lokalem krzesłami i stolikami, a sam projekt nawiąże zarówno do budynku, w którym się znajdujemy, jak i do naszego wnętrza. No i oczywiście przygotowujemy się na zmiany związane z nowymi obostrzeniami.

Zagrywki wychodź odpowiedzialnie otwarcie rejestracja Going. MORE

Z praktycznego punktu widzenia: jak będzie wyglądało przestrzeganie reżimu sanitarnego w Zagrywkach, jakie środki ostrożności będą podjęte, czego spodziewać się na miejscu?

Zmian jest całkiem sporo, ale większość z nich nie wpłynie mocno na korzystanie z Zagrywek. Nasi goście będą musieli dezynfekować ręce na wejściu i przed skorzystaniem z każdej z naszych atrakcji. Na szczęście wiele z aktywności jest dostępnych na wyłączność, więc kontakt z innymi będzie ograniczony do osób, z którymi się przyjdzie. Wprowadzamy też specjalną aplikacje, która pozwoli gościom na zamawianie drinków bezpośrednio do stolika i opłacanie zamówień w telefonie. Inne obostrzenia tyczą się samego lokalu – będzie dezynfekowany parę razy dziennie specjalnym zamgławiaczem, część stolików będzie wyłączona z użytku, a na każdym z nich pojawi się informacja o tym, czy jest zdezynfekowany. Według wytycznych wyłączone będą suszarki do rąk i pojawią się papierowe ręczniki. Natomiast nasi pracownicy będą nosić przyłbice albo maseczki i będą mieli mierzoną temperaturę przed przyjściem do pracy. A to tyko wycinek z przygotowywanych przez nas zmian.

Czy od 9 czerwca dostępne będą wszystkie atrakcje Zagrywek, czy któraś z nich wymagać będzie specyficznych zasad korzystania, pojawią się jakieś obostrzenia?

Tak – odpalamy wszystkie 9 aktywności. Każda z nich będzie wymagała dezynfekcji rąk przed użyciem, a gry takie jak skeeballe czy flippery będą dezynfekowane same w sobie, co nie powinno mieć jakiegoś wielkiego wpływu na korzystanie z nich. Zmiana pojawi się w beer pongu w którym kubeczki będą napełnione wodą zamiast ulubionym trunkiem, którym może być piwo, prosecco czy lemoniada – ten będzie podany w oddzielnym dzbanku.

Ile osób będzie mogło przebywać jednocześnie na powierzchni Zagrywek, w jak licznych grupach sugerujecie przychodzić, czy planujecie wprowadzić jakiś limit

Ilość miejsc będzie ograniczona i takie założenie mieliśmy od początku. Jedyne co się zmieniło to limity, które ograniczyliśmy w związku z sytuacją. Do Zagrywek w pierwszej kolejności będą mogły wejść osoby, które zrobiły wcześniej rezerwacje na jedną z naszych atrakcji. Jeżeli w lokalu będą wolne miejsca siedzące to oczywiście będzie można wpaść na samego drinka wieczorem lub na kawę w ciągu dnia. Na szczęście lokal mam prawie 1500m2 wiec miejsc siedzących i atrakcji jest dużo.

Co z obsługą barmańską/kelnerską, jak będzie wyglądało zamawianie napojów czy jedzenia?

Zamawiać będzie można na trzy sposoby. Przez specjalną aplikację, która będzie dostępna na telefony z Androidem i iOSem, dwa – przez chodząca po lokalu obsługę, trzy – w niektórych przypadkach bezpośrednio przy barze. W każdej opcji zamówienia będą przynoszone bezpośrednio do stolika.

W jaki sposób obsługa będzie pomagała waszym gościom w sprawach rodzaju “nie wiem, jak z tego korzystać”, “jak to włączyć” etc.?

Na szczęście wszystkie aktywności, które można u nas znaleźć nie wymagają większych przygotowań. Przy shuffleboardach czy beer pongu pojawią się zasady, dzięki którym będzie można nauczyć się gry w ciągu dosłownie minuty. Na miejscu będzie też nasza obsługa, która zna zasady każdej z naszych aktywności i chętnie je wytłumaczy.

Czy będzie u was możliwość korzystania z atrakcji bez kontaktu z obsługą?

Z części z nich – tak. Na przykład pokoje karaoke mają specjalne kodowe zamki, do których goście będą dostawać kod, który pozwoli im wejść bez kontaktu z obsługa.

Sprawdź też

Na koniec niezwykle ważne pytanie w ramach rozładowania pandemicznego napięcia – jakiego repertuaru możemy spodziewać się w karaoke?

Bardzo zależało nam na szerokim polskim repertuarze, którego nie oferowała żadna z platform do obsługi pokoi karaoke. Dlatego wraz z iSing, który jest największą firmą zajmującą się karaoke sami napisaliśmy autorskie rozwiązanie. Dzięki temu, będzie można u nas zaśpiewać zarówno Beatę Kozidrak, Taco Hamingwaya, jak i Billie Eilish. Baza jest stale poszerzana, ale jeśli czegoś w niej nie, będzie można zostawić nam request i postaramy się to dodać!

Zagrywki otwarcie wychodź odpowiedzialnie

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to nadal bardzo istotne sprawy:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób (jeśli nie możesz go zachować, musisz mieć założoną maseczkę)

– obowiązek noszenia maseczek nadal obowiązuje w środkach transportu publicznego, sklepach, kościołach, urzędach czy muzeach

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

– ładna pogoda i wysoka temperatura nie oznaczają, że pandemia koronawirusa się skończyła

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone