Czytasz
Playlista: młody yerba o numerach, które go ukształtowały

Playlista: młody yerba o numerach, które go ukształtowały

mlody yerba trap emo album singiel Going. MORE

Młody yerba to jeden z ciekawszych reprezentantów polskiego nurtu emo trapu. Wraz z kilkoma innymi raperami odpowiada za kolektyw LTE Boys, a już niebawem wyda swój oficjalny debiut.

Album Odcinanie ukaże się 24 lipca w Universal Music Polska. W tym tygodniu mogliśmy posłuchać debiutanckiego singla Gorsze Sny, który promuje to wydawnictwo. Z tej okazji złapaliśmy młodego yerbę i zapytaliśmy o kilka ważnych dla niego utworów.

W ostatnich miesiącach na słuchawkach najczęściej towarzyszyły mi trance’owe klasyki, które w dużej mierze ukształtowały mój gust muzyczny. Przypomniałem sobie sporo utworów z dzieciństwa, których istnienie całkowicie mi wypadło z głowy, co tylko wzmocniło ich ładunek emocjonalny. Może u kogoś wywoła to takie same emocje jak u mnie. – mówi młody yerba.

W czasie społecznej izolacji dużą dawkę pobudzenia i zajawki dawały mi też podgatunki w dużej mierze inspirowane właśnie starą trance’ową muzyką, czy nightcorem z filmików z ulepszaniem zbroi w Metinie. Na playliście moich antyizolujących brzmień nie mogło też zabraknąć m.in. podziemnej soundcloudowej sceny muzyki elektronicznej, jak i tracków ze świetnego albumu ecco2k. – dodaje 21-letni raper.

Poniżej znajdziecie całą playlistę:

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to nadal bardzo istotne sprawy:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób (jeśli nie możesz go zachować, musisz mieć założoną maseczkę)

– obowiązek noszenia maseczek nadal obowiązuje w środkach transportu publicznego, sklepach, kościołach, urzędach czy muzeach

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

– ładna pogoda i wysoka temperatura nie oznaczają, że pandemia koronawirusa się skończyła

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone