Czytasz
Prezentowy live z duetem IKARVS? Tego jeszcze nie było [KONKURS]

Prezentowy live z duetem IKARVS? Tego jeszcze nie było [KONKURS]

Going. łączy siły z downtempowymi elfami, działającymi pod szyldem IKARVS. Razem stworzymy wyjątkowe świąteczne wydarzenie z biletami do wygrania.

– Oscylując wokół hipnotycznego downtempo, duet wykracza daleko poza gatunkowe konwenanse. Niebiańskie śpiewy w jednej chwili stają się upiornie zmodulowanymi pętlami wokalnymi, między którymi pobrzmiewa gitarowy duch funku, cumbii czy rocka psychodelicznego. Tę pozornie chaotyczną mozaikę sklejają jednostajny, powolny rytm oraz pulsujące głęboko pod powierzchnią basy – tymi słowami IKARVS opisują swoją praktykę artystyczną. Ramy muzyczne to zresztą nie jedyna przestrzeń, którą ochoczo porzucają. Z równym zaangażowaniem budują swój wizerunek w oparciu o odrealnione stylizacje, lekceważące przyjęte zasady czy pogoń za bieżącymi trendami. Zamiast tego wolą działać na bazie kreatywnych reinterpretacji mody vintage czy wykorzystując części teatralnych kostiumów. Ich występy to zatem wyjątkowa podróż –zarówno soniczna, jak i wizualna.

Czujesz świątecznego ducha? Koniecznie sprawdź nasz biletowy prezentownik

IKARVS, fot. Marta Kaczmarek
IKARVS, fot. Marta Kaczmarek

Z okazji świąt, przygotowali dla Going. specjalną formułę live, która będzie zawierać w sobie element interaktywny. Wiadomości głosowe, przesyłane przez widzów w czasie rzeczywistym, przekształcą i włączą w swoją muzykę. Tym samym to jedyna w swoim rodzaju szansa na bycie włączonym/włączoną do ich artystycznego portfolio. Wasze nagrania staną się bowiem integralną częścią występu. Naszym zdaniem: już dla tego aspektu byłoby warto. Satysfakcja nie jest jednak jedyną gratyfikacją, która spotka Was tego wieczoru!

Przez cały czas trwania wirtualnego spotkania, będziecie mieli szansę zdobyć bilety na wybrane wydarzenia, znajdujące się w ofercie Going. Zachowajcie je dla siebie lub przekażcie jako prezent bliskim osobom. Radzimir Dębski HOMMAGE Krzysztof Penderecki w Warszawie i Wrocławiu, JIMEK & GOŚCIE: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU na Stadionie Śląskim, Louis Tomlinson w Krakowie, The Vamps w Warszawie, TRICK OR BEAT we Wrocławiu oraz wejście do Christmas Garden w Chorzowie – to niektóre z koncertów i atrakcji, na które możecie zgarnąć konkursowe wejściówki. Wszystkie wydarzenia, biorące udział w akcji, poznacie na żywo. Zależenie od preferencji, zgłaszajcie się głosowo gdy ogłosimy rozdanie na dany event. Wygrywają najbardziej kreatywne, najciekawsze nagrania.

Sprawdź też
Pusha T

Widzimy się w czasie transmisji live na Instagramie Going. w czwartek 15 grudnia od 17:30.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone