Czytasz
Funk, trap, a może elektronika? Ten Sylwester będzie naprawdę udany!

Funk, trap, a może elektronika? Ten Sylwester będzie naprawdę udany!

Sylwester

Sylwester za moment, więc nie ma już co zwlekać z pomysłem na niego. Niezależnie, czy lubicie spokojny klimat, czy też może mocne uderzenie – mamy dla was coś wartego uwagi.

Sylwester w rytmie trapu

Nie trzeba być muzycznym omnibusem, żeby wiedzieć, że obecnie w Polsce (oczywiście pod względem popularności) prym wiedzie trap. Nie trzeba być również szczególnie przenikliwym, by domyślić się, że wiele osób, które nas czytają, chętnie ogarnęłoby, jak wygląda Sylwester w tym stylu. Dlatego zaczynajmy.

Być może warszawski Dom Towarowy Braci Jabłkowskich kojarzy się wam z czymś statecznym i nobliwym. Jeśli tak – po 31 grudnia zmienicie zdanie. Jak zapowiadają organizatorzy SO HARD SYLWESTER: Trap of the year x Łowcy, na tę noc miejscówka zmieni się w legitny traphouse rodem z Atlanty. W line-upie znajdą się zaś postaci dobrze znane w stołecznym środowisku. Zaciekawieni? Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Dawny i nowy parkiet

Skoro już jesteśmy przy rapowych pokrewieństwach – ci, którzy lubią oldschoolowe brzmienie, wiedzą najlepiej, że producenci chętnie polegali na wygrzebanych samplach. A cóż lepiej samplować niż funk, soul czy disco? No właśnie.

Jeśli chcecie poczuć klimat wspomnianych gatunków, to koniecznie sprawdźcie, jaki Sylwester wydarzy się w stołecznym Klubie SPATiF. Parkiet rozgrzeją kolektyw Soul Service oraz DJ Soulski, gość specjalny z Berlina. To będzie lecieć do wszystkich z winylu i z winylu, cytując klasyka. Organizatorzy dodają też, że pojawią się rytmy w klimacie Brasil i afro, co dobrze koresponduje z inną (bo nadmorską) opcją. W gdańskiej 100czni Mentalcut, Dejot i Wojtek Furmaniak pójdą pełną parą m.in. w afrobeats, dancehall czy modny od jakiegoś czasu baile funk. Szczegóły tu!

Klub? This is how we do

Stawiamy dolary przeciw orzechom, że nie brakuje również wśród was tych, którzy lubią w kluby. Powiedzieć, że mamy jakieś propozycje, to nic nie powiedzieć! Ten Sylwester obrodzi świetnymi opcjami, które pokochają od pierwszego wejrzenia fani szeroko rozumianej elektroniki – i tej lżejszej, i tej cięższej.

Sprawdź też
Edzio Mam Talent

Jeżeli chcecie mieć absolutnie hedonistyczną noc, wpadajcie do Warszawy, dokładniej na Waldorfa 25. Dwie sceny, sale Dark i Pleasure – i nie trzeba nic więcej dodawać. No, może poza linkiem, który znajdziecie w tym miejscu. Dobrze znana i kochana Czeluść będzie świętować w Pacura Studios na krakowskim Zabłociu, podobno dość apokaliptycznie. Swoje wydarzenie, z naprawdę WIELOMA DJ-KAMI I DJ-AMI, ma oczywiście także Jasna 1. Swoje ma oczywiście też Prozak 2.0. Nie będziecie się nudzić.

Dla tych poszukujących jeszcze dalej

No właśnie – trudno przypaść do gustu każdemu, dlatego w naszej ofercie znajdziecie dużo, dużo więcej przeróżnych pomysłów na to, by Sylwester był niezapomniany. Przeboje lat 00.? Muzyka fitująca z Pulp Fiction? Voguing? Nowojorski sznyt? A może w ogóle… PRL? Nie będziemy gryźć się w język, mamy wszystko. Przekonacie się o tym, gdy klikniecie poniżej. Ach, i jeszcze jedno: zamiast strzelać, uderz w melanż!

Najlepszy Sylwester tylko z Going., to fakt

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone